Recenze filmu Ben X

73%

Komentáře a recenze 4

Dle počtu bodů
Pete69
Pete69
31 321 bodů
6
Belgický autista a zajímavý pohled do jeho života, jak vnímá svět, k tomu zajímavá herní vložka. Film ale jel stále na stejné vlně a postupem času mě dokonale vysál z emocí, že jsem si závěr snad ani neužil.. navíc byl na mě zbytečně hollywoodský. Nakonec nepůjdu s hodnocením ani nad 60%.
hanys_
hanys_
18 781 bodů
8
Skvělý film s velice silným koncem. Zezačátku jsem měl strach, že budu sledovat další variaci na téma "slabšího šikanují silnější". ale zhruba po polovině to nabralo ty správné obrátky i směr. 85%
Teg
Teg
3 101 bodů
8
Zrovna mi začínalo imponovat, že jsou i opravdu pohledné hráčky online her, když přišel ten nepochopitelný konec. Docela bych si nechal vysvětlit co se vlastně v té hodině a půl dělo. Jinak super. Konfrontace reality a online RPG záležitosti v podobě minimapy při cestě na autobus mě vážně rozesmála.
voleman
voleman
927 bodů
7
Tak tenhle film byl velice zajímavě natočen, a příběh je také velice dobrý. Vynikající propojení s počítačovou hrou a poté i závěr filmu se tvůrcům opravdu povedl. Hlavní herec byl ve své roli více než uvěřitelný, a na to že to bylo celou dobu o dospívání autisty tak to bylo překvapivě celkem zábavné. Hlavním kladem tohoto filmu je ovšem opravdu jeho zpracování.