Final Destination 3 (USA)
« další názvy »
Německo Německo
USA USA
93 minut

Žánry

:
Drama, Horor, Mysteriozní, Thriller, Gotický, Teenagerský

Obsah

:
Parta studentů střední školy se velmi dobře baví v místním zábavním parku. Rozhodnou se i pro Ďábelskou horskou dráhu. Jenže jedna z dívek, Wendy, má špatné více »« méně

Režie

:
James Wong

Scénář

:
Glen Morgan James Wong

Herci

:
Mary Elizabeth Winstead Ryan Merriman Kris Lemche Alexz Johnson Sam Easton ...
DVD: 8. 12. 2006
Jste na stránce filmu Nezvratný osud 3. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Nezvratný osud 3 myslíte! K 28. listopadu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28217 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Nezvratný osud 3


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  0
  23. 1. 2022
  Pete69 (21991 bodů)

  Třetí pokračování na horské dráze má velmi dobrý spád a pokračuje v dobrém trendu této série. Smrt hledá stále stejná řešení k naplnění osudu a nemohu říci, že by se něco výrazně horšilo, jen prostě první díl má tu výhodu, že je to nové. Já se pobavil i v lunaparku. Pěkné.

 • 75%
  0
  0
  2. 11. 2015
  Sheldon (16035 bodů)

  Třetí pokračování veleúspěšné hororové série se opět ujal scenáristický tandem prvního dílu, protože se ukázalo, že Nezvratný osud je zlaté tele. Tentokrát ve filmu neuvidíte žádné známé tváře, ani oblíbeného Tonyho Todda, ale za to se těšte na celou řadu rafinovaně promyšlených útoků, které jsou tím hlavním, proč tenhle film s trojkou za názvem vidět. Glen Morgan a James Wong film dokonce natočili částečně i ve 3D.

 • 60%
  0
  0
  29. 7. 2017
  Danny F. (11151 bodů)

  Osud nás sice nemine ale s tímto stylem jak byl natočen tento díl, šlo mé nadšení rapidně dolů. Dolů kleslo i hodnocení. Málo inspirace od druhého dílu. Škoda.

 • 60%
  0
  0
  28. 9. 2012
  TARANTlNO (3343 bodů)

  Pokud položím na stůl dobrý scénář prvního dílu a na to položím pásku dějově drsnější dvojky,tak v trojce můžu tyhle faktory doplnit efektama a napínavostí,která trojka obsahovala a vyjde mi hororová teens série desetiletí.A to není málo.

 • 40%
  1
  0
  19. 4. 2016
  Tomas_313 (1185 bodů)

  Slušně řečeno, je to hrozná ptákovina. Třetí díl postpubertální pseudo - hororové série nepřináší nic nového, celá kompozice je naprosto identická jako v minulých dílech - prvotní pohroma a následovné systematické vraždění přeživších, kteří si i přes stálé upozorňování hlavních hrdinů nechtějí nechat připustit, že smrt se nedá tak lehko oklamat. Herecké výkony jsou vzhledem k danému žánru průměrné až na hlavní dvojici hrdinů v podobě Mary Elizabeth Winstead a Ryana Merrimena, kteří herecky vyčnívají. Co se týče samotné charakteristiky postav, je skupinka puberťáků tvořená klasickými příklady středoškolských sort - nabuzený kulturista, nablblé fifleny ověnčené velkými vnady, úchylný podivín a emo vědátor ( dobře, tohle není úplně typické ). Hlavním faktorem úspěchu pro celou sérii jsou složitá úmrtí povětšinou spojená s nakumulováním malých chybiček, které vyplynou v dlouho očekávanou, leč překvapivou smrt. Všechny ostatní scény jsou vlastně zbytečné, pro diváka extrémně nezáživné a vyplněné debilním scénářem i na poměry hororu pro teenagery. V porovnání s prvním dílem se moment překvapení vytrácí a samotná úmrtí jsou spíše groteskní. Vlastně bych chtěl zažádat o pozměnění žánru z hororu / thrilleru na bravurní komedii, protože některé scény jsou natolik přihlouplé, že jsem se často místo hysterického strachování o bandu puberťáků řechtal nad jejich tragickými osudy. 40%

 • 55%
  0
  0
  26. 2. 2016
  Peter12 (810 bodů)

  Na jednotku to nemá ale je to pozerateľné. Mňa ta krvavá scéna zo začiatku dosť bavila,ale ako celok je to slabšie o dve úrovne. Hlavne je to už opozerané a vraždy tiež nie sú nejako originálne,ale musím spomenúť že je to tretí diel,tak si myslím že je to už samozrejmosť,že nemá čo nové ponúknuť.A správanie postav je stále o tom istom a už je to až trápne.

 • 70%
  0
  0
  12. 9. 2011
  Dzany (408 bodů)

  Nebýt tak absurdních smrtí, tak by trojka měla potenciál být nejlepším dílem. Má jako jediná slušně hrající a sympatickou hlavní dvojici, přiměřeně morbidní atmosféru a, sice ničím nepřekvapující, ale 'pěkný' konec.

Hodnocení a recenze Nezvratný osud 3

65 ? ?
jak hlasovat?
 • dominik11 5%
 • aquiver 60%
 • Mikik4444 70%
 • Pete69 70%
 • Lovecour69 55%
 • Deacon Frost 100%
 • JoeyDeLuca 55%
 • loudaxxx 55%
 • mims 60%
 • Sandrastekla 55%
všechna hodnocení (81)