Rolničky, kam se podíváš

56%

Komentáře a recenze 14

Dle počtu bodů
Brenan88
Brenan88
46 855 bodů
6.5
Vánoční klasika s mým oblíbencem Arniem,který se v té době už plně adaptoval do komediálního a rodinného žánru. Zápletka je jednoduchá - Otec se snaží získat vyprodanou hračku pro svého syna a při tom zažívá spoustu šílených okamžiků. Arnie baví,ale raději ho mám v pořádné akci.
martin-mickey-stusak
martin-mickey-stusak
27 931 bodů
8
Svižná vánoční komedie, kde si zařádil Arnie. Že komediální žánr bez problémů zvládne nám už dokázal v minulosti dvakrát a tak do třetice již nenechá na pochybách. Tentokrát to krapet padá do crazy komedie, ale ani to Arniemu nezabránilo se opět plně rozparádit. Bitva o velmi populární hračku mezi dětmi jen aby tomu svému udělal radost ho přivede do velmi absurdních, pro diváka zábavných, situací. Vánoční atmosféra ze snímku doslova dýchá. Povedená rodinná komedie pro celou rodinu, jaká tu ještě nebyla.
Pete69
Pete69
27 045 bodů
4.5
Můj oblíbený herec v nepříliš dobré roli. Rodinné filmy a Arnold Schwarzenegger mi prostě nikdy nešlo dohromady. Atmosféra devadesátých let a ani typické pojetí rodinných filmů té doby mě moc nebaví. Ve filmu je opravdu jen pár lepších momentů ,jinak nuda. 45% snad jen kvůli Arniemu.
muzz
muzz
18 025 bodů
6.5
Velmi povedená Levantova komedie, jakoby v duchu komedií režiséra Ivana Reitmana. Arnold znovu exceloval.
Fingon
16 876 bodů
4
Nejlepší z celého filmu je scéna po titulcích...
lamps
lamps
15 022 bodů
5
No jo, je to strašná pitomost. Ale hlavně v první půlce se najde pár velmi zdařilých momentů, které dokáží do určité míry pobavit. Vlastně bych možná dal i hodnocení vyšší, kdyby si tvůrci odpustili ten přehnaně akční a přitom dost nudný závěr, kdy Arnold v obleku Turbomana nezdařile paroduje Supermana, Batmana a další komiksové hrdiny. Nutno ještě dodat, že právě Arnieho rozhodně nepovažuji za další slabinu tohoto snímku, ale naopak jeho přítomnost dodává mnoha pasážím trochu lepší dojem.
Danny F.
Danny F.
11 166 bodů
6
Dobrý, ale tohle není v žádném případě Arnoldova parketa co se žánru týče. Ta honička za Turbomanem byla povedená.
M3lios
M3lios
9 132 bodů
8
Milá rodninná komelédia s Arniem ,ktorú si užijú hlavne tí najmenší. Presne takí malí ako ,keď som si to poprvýkrát pozrel. A doteraz to milujem. Ani zďaleka to nie je taká topka ako ju hodnotím ,ale pocit nostalgie zastre jednoduchý dej ,slabý scenár ,ktory je ,ale dostatočne prepracovaný ,aby zabavil ( veď koho by nezabavil príbeh o tatkovi ,ktorý sa rozhodne zohnať svojmu synovi nezohnateľnú hračku a dopadne to tak ,že sa z neho stane jej Cosplayer 😃 ). Ak v telke na Vianoce nič nedávaju ( pozerám sa na teba Markíza ) potom je to zaujímavá možnosť. Ak nie ste nároční kľudne tým nahraďte Sám Doma (ak teda máte deti)...
Milandob
Milandob
8 900 bodů
6
[rewatch] s odstupom niekolko rokov to vnimam nie ako vianocnu komediu, ale ako vianocny horror o strese a zhone. arnie a sindbad nie su nejako extra vtipny, zato phil hartman v ulohe suseda je absolutne vynikajuci! rozhodne to nie je tak zle ako som si to pamatal, ale dajte si to v originale... arnie a komédia? tieto pokusy pre divákov skoro nikdy nedopadnú dobre. i keď rolničky majú slušný nápad a miestami sú i vtipné, celkovo to nedopadlo nijak extra skvele a väčšinu filmu sa budete nudiť. možno, keby tam hral niekto iný ako arnie tak to bolo oveľa lepšie.
SNCIS
SNCIS
6 531 bodů
6
Božský Arnie v klasické vánoční komedii. Taťka musí synkovi koupit Turbomane, kterého zapoměl koupit a tak na štědrý den shání. Je to poměrně vtipné a celkem dobře natočené! Na svátky to pravé. - 60%.