Ocenění 74
Zlaté glóby
- Nominace
Nejlepší televizní seriál - Muzikál nebo Komedie
- Nominace
Best Performance by an Actor in a Supporting Role in a Series, Mini-Series or Motion Picture Made for TV
Sean Hayes, Christopher Plummer, David Hyde Pierce, Bradley Whitford, John Mahoney
- Nominace
Nejlepší TV seriál - Komedie/Muzikál
- Nominace
Nejlepší TV seriál - Komedie/Muzikál
- Nominace
Nejlepší TV seriál - Komedie/Muzikál
- Nominace
Nejlepší TV seriál - Komedie/Muzikál
- Nominace
Nejlepší TV seriál - Komedie/Muzikál
- Nominace
Nejlepší výkon herce ve vedlejší roli v seriálu, mini-seriálu nebo filmu pro TV
- Výhra
Nejlepší TV seriál - Komedie/Muzikál
- Nominace
Nejlepší výkon herečky ve vedlejší roli v seriálu, mini-seriálu nebo filmu pro TV
Jane Leeves, Julia Louis-Dreyfus, Liz Torres, Tyne Daly, Laurie Metcalf, Leigh Taylor-Young, Sonia Braga, Laura Leighton
- Nominace
Nejlepší TV seriál - Komedie/Muzikál
Ceny Emmy
- Výhra
Vynikající umělecká režie pro seriál snímaný více kamerami
Roy Christopher, Amy Skjonsby-Winslow, Ron Olsen
- Výhra
Outstanding Multi-Camera Sound Mixing for a Series or Special
Thomas J. Huth, Andre Caporaso, Robert Douglass, Dana Mark McClure
- Nominace
Vynikající scénář pro komediální seriál
Julie Rottenberg, Elisa Zuritsky, Michael Patrick King, Garrett Donovan, Neil Goldman, Christopher Lloyd (II), Joe Keenan
- Výhra
Outstanding Multi-Camera Sound Mixing for a Series or Special
Dana Mark McClure, Thomas J. Huth, Andre Caporaso, Robert Douglass
- Nominace
Vynikající kamera pro seriál snímaný více kamerami
- Nominace
Vynikající hostující herec v komediálním seriálu
- Nominace
Vynikající hostující herec v komediálním seriálu
- Nominace
Vynikající hostující herec v komediálním seriálu
- Nominace
Outstanding Sound Mixing for a Comedy Series or a Special
Dana Mark McClure, Andre Caporaso, Robert Douglass, Thomas J. Huth, Jesse Peck, Craig Porter, Todd Grace, Dana Mark McClure, Charlie McDaniel, John Bickelhaupt, Kathy Oldham, Rich Jacob, John McDonald, Craig Porter, George Meyer, T.J. O'Mara, Bob Chefalas, Paul J. Zydel
- Nominace
Vynikající hostující herec v komediálním seriálu
Charles Nelson Reilly, John Ritter, William Shatner, Woody Harrelson
- Nominace
Vynikající hostující herečka v komediálním seriálu
Christine Baranski, Kathy Bates, Laurie Metcalf, Piper Laurie
- Výhra
Vynikající komediální seriál
David Angell, Peter Casey, David Lee, Christopher Lloyd (II), Joe Keenan, Jay Kogen, Jeffrey Richman, Suzanne Martin, Rob Greenberg, David Lloyd, Mary Fukuto, Lori Kirkland Baker, Maggie Blanc
- Nominace
Outstanding Costume Design for a Series
Robert Blackman, Carolyn Grifel, Melina Root, Audrey M. Bansmer
- Nominace
Outstanding Sound Mixing for a Comedy Series or a Special
Edward L. Moskowitz, Ed Golya, John Bickelhaupt, Klaus Landsberg, Charlie McDaniel, John Bickelhaupt, Dana Mark McClure, John Reiner, Andre Caporaso, Robert Douglass, Jesse Peck, Todd Grace, Kathy Oldham, Craig Porter
- Nominace
Outstanding Multi-Camera Picture Editing for a Series
Skip Collector, Tucker Wiard, Paul Anderson, Sean K. Lambert, Leslie Tolan, Janet Ashikaga
- Výhra
Vynikající komediální seriál
David Angell, Peter Casey, David Lee, Christopher Lloyd (II), Chuck Ranberg, Anne Flett-Giordano, Joe Keenan, Laura Kaplan, William Lucas Walker, Suzanne Martin, Rob Greenberg, Mary Fukuto, Maggie Blanc
- Nominace
Vynikající herec v hlavní roli v komediálním seriálu
Garry Shandling, Paul Reiser, Michael J. Fox, Kelsey Grammer
- Nominace
Vynikající herec ve vedlejší roli v komediálním seriálu
Jeffrey Tambor, Rip Torn, Jason Alexander, David Hyde Pierce
- Nominace
Outstanding Editing for a Series - Multi-Camera Production
Ron Volk, Sean K. Lambert, Leslie Tolan, Paul Anderson, Leslie Tolan, Skip Collector
- Výhra
Vynikající komediální seriál
Peter Casey, David Angell, David Lee, Christopher Lloyd (II), Vic Rauseo, Linda Morris, Steven Levitan, Chuck Ranberg, Anne Flett-Giordano, Joe Keenan, Jack Burditt, Mary Fukuto, Maggie Blanc
- Výhra
Outstanding Individual Achievement in Sound Mixing for a Comedy Series or a Special
Dana Mark McClure, Thomas J. Huth, David M. Weishaar, Robert Douglass
- Výhra
Outstanding Individual Achievement in Writing for a Comedy Series
Joe Keenan, Christopher Lloyd (II), Rob Greenberg, Jack Burditt, Chuck Ranberg, Anne Flett-Giordano, Linda Morris, Vic Rauseo
- Nominace
Vynikající herec v hlavní roli v komediálním seriálu
Kelsey Grammer, Jerry Seinfeld, Paul Reiser, Garry Shandling
- Výhra
Vynikající komediální seriál
Peter Casey, David Angell, David Lee, Christopher Lloyd (II), Vic Rauseo, Linda Morris, David Pollock, Chuck Ranberg, Anne Flett-Giordano, Joe Keenan, Maggie Blanc, Elias Davis
- Výhra
Outstanding Individual Achievement in Writing for a Comedy Series
- Nominace
Vynikající hostující herečka v komediálním seriálu
Jean Stapleton, Christina Pickles, JoBeth Williams, Bebe Neuwirth
- Nominace
Outstanding Individual Achievement in Art Direction for a Series
Hub Braden, Mary Dodson, Bill Gregory, Lee Poll, Greg J. Grande, John Shaffner, Paul Eads, Richard C. Hankins, Mary Ann Biddle, Roy Christopher, Ron Olsen
- Nominace
Outstanding Individual Achievement in Editing for a Series - Multi-Camera Production
Marco Zappia, Roger Ames Berger, Andy Zall, Sheila Amos, Ron Volk
- Výhra
Vynikající komediální seriál
Peter Casey, David Angell, David Lee, Christopher Lloyd (II), Linda Morris, Vic Rauseo, Denise Moss, Sy Dukane, Maggie Blanc
- Výhra
Outstanding Individual Achievement in Writing in a Comedy Series
- Výhra
Outstanding Individual Achievement in Editing for a Series - Multi-Camera Production
- Nominace
Outstanding Individual Achievement in Main Title Theme Music
Jay Gruska, Mark Snow, Mike Post, Bruce Miller, Darryl Phinnessee
Ceny SAG
- Výhra
Výjimečný výkon ansámblu v komediálním seriálu
Peri Gilpin, Kelsey Grammer, Jane Leeves, John Mahoney, David Hyde Pierce
- Nominace
Výjimečný mužský herecký výkon v komediálním seriálu
David Hyde Pierce, Peter MacNicol, Ray Romano, Kelsey Grammer
- Nominace
Výjimečný mužský herecký výkon v komediálním seriálu
Jason Alexander, Peter MacNicol, Kelsey Grammer, David Hyde Pierce
- Nominace
Výjimečný výkon ansámblu v komediálním seriálu
Robin Bartlett, Cynthia Harris, Helen Hunt, Leila Kenzle, John Pankow, Paul Reiser, Louis Zorich, Jane Curtin, Joseph Gordon-Levitt, Kristen Johnston, Simbi Khali, Wayne Knight, John Lithgow, French Stewart, Elmarie Wendel, Gil Bellows, Lisa Nicole Carson, Calista Flockhart, Greg Germann, Jane Krakowski, Courtney Thorne-Smith, Dan Butler, Peri Gilpin, Kelsey Grammer, Jane Leeves, John Mahoney, David Hyde Pierce