Morning Glory (USA, originální název)
« další názvy »
Velká Británie Velká Británie
USA USA
107 minut

Žánry

:
Komedie
Motto: K vysněné práci dostala dvě noční můry.

Obsah

:
Eso televizní producent je stanoven úkol oživit bojující ranní show program, i přes neustálé znepřátelených jeho vysoce-profil kotvy.

Režie

:
Roger Michell

Scénář

:
Aline Brosh McKenna

Herci

:
Rachel McAdams Noah Bean Harrison Ford Jack Davidson Diane Keaton ...
Premiéra: 24. 2. 2011
Distributor: Bontonfilm
DVD: 29. 6. 2011
Jste na stránce filmu Hezké vstávání. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Hezké vstávání myslíte! K 7. březnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27521 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 90%
  0
  0
  21. 12. 2015
  Sheldon (15954 bodů)

  Hezké vstávání je přesně ten druh filmu, na který si může zajít kluk s holkou do kina, stejně jako dvě kamarádky nebo matka s dcerou a každý si v něm něco najde. Nejde o žádnou převratnou záležitost v žánru, ale o solidní limonádu, která se dá vidět opakovaně. Pobavilo a skutečně opakovaně jsem to viděl.

 • 80%
  0
  0
  17. 5. 2016
  lamps (14651 bodů)

  Nebudu psát o tom, jak je Rachel McAdams úžasná, protože v mém případě už by to bylo stejně zbytečné jako dávat makeup na její krásnou tvář. Ale přesto mě až zaráží fakt, jakým suverénním způsobem odšéfovalo tohle roztomilé děvče celý film, kde vedle ní válí i nestárnoucí Diane Keaton, tradičně spolehlivý Jeff Goldblum a bourák Harrison Ford ve své zřejmě nejlepší roli od dob Uprchlíka. Hlavně posledně jmenovaný představuje v tandemu s vitální Rachel tu hlavní hybnou sílu, která činí tuhle skvělou komedii s lehce provařeným příběhem natolik energickou, živelnou, veskrze upřímnou a generačně více než vstřícnou. A navíc s humorem, který nejen svou inteligencí hravě strčí do kapsy i celou tvorbu Jimma Carreyho (a to mám toho kluka fakt rád).. Jenom ten scénář je trochu moc hrr, delší stopáž by byla tentokráte určitě správnou volbou - už kvůli tomu, že by divák mohl strávit další cenné minuty v přítomnosti toho krásného, laskavého úsměvu (vy víte o kom mluvím)..

 • 80%
  0
  0
  30. 5. 2015
  p.a.douch (5048 bodů)

  No mě se tenhle film líbil, ba dá se říci, že zdaleka překonal očekávání. Diane Keatonová, Harrison Ford a Jeff Goldblum předvádějí nadstandardní herectví a Rachel McAdamsová jim rozhodně nedělá jen "podržtašku". Zkrátka herecké obsazení na úrovni. Jeden, dva přiblblé fórky se taky najdou, ale film se jinak doopravdy ubírá velmi vtipnou cestou k tomu jak zaujmout diváka. Samozřejmě i zde se najdou přeslazené části, ale nebylo to nijak přehnané a moc mi to nevadilo. Mitchell režíruje s přehledem. Prostředí atraktivní i když pro mě neznámé. Zkrátka 80 % úplně s přehledem. Vřele doporučuji.

 • 100%
  0
  0
  15. 10. 2015
  leafroller (2620 bodů)

  Velmi svěží, vtipná, atraktivní a hluchých míst prostá komedie z přitažlivého prostředí televize, jež mi dokáže zvednout náladu, kdykoli si ji pustím i přestože ji znám už nazpaměť. A i když prkennost pana Forda byla trochu přehnaná, patřilo to k charakteru jeho postavy stejně jako naspeedovaná užvaněnost hlavní hrdinky. Jenže na to všechno se dá snadno zapomenout, kdykoli se na scéně objeví moje milovaná stálice Diane Keaton. Její výkon drží integritu filmu pohromadě a hláška:"Minulý týden jsem musela použít slova rektální a vláčný v jedné větě." se mi navždy vryla do srdce.
  Z myšlenkového hlediska - pokud je vůbec nutné nějaké hledat - tu máme ideu, že dobrý kolektiv udělá zázraky a červivé jablko dokáže všechno úsilí snadno zhatit. A i když to zní jako superklišé, funguje to na každém kroku kdekoli kolem vás.
  Marně hledám na tomto filmu nějaká negativa. Možná proto, že žádná nemá. Tak super!

 • 90%
  0
  0
  5. 5. 2013
  karlik4801 (1939 bodů)

  Skvěle padnoucí komedie. Hezky vypadá, hezky působí. To co se odehrává v životě Becky je dobrý nápad pro ztvárnění. O vtipnost tu není nouze, opravdu jsem se bavil celou dobu stopáže. A nejvíce role sedla role Harrisonovi Fordovi, byl uvěřitelný a od chvíle co jsem Hezké vstávání viděl si myslím, že je takový i doopravdy.

 • 95%
  0
  0
  12. 12. 2012
  Pavlína81 (1569 bodů)

  Docela vtipná ukázka toho jak se člověk může změnit.

 • 75%
  0
  0
  2. 3. 2016
  hovorkok (644 bodů)

  S původním záměrem podívat se na nějakou lehkou romantickou komedii, jsem nakonec vážně ráda, že z romantiky sešlo. Velice příjemná a vtipná komedie s příjemným obsazením.

70 69 ?
jak hlasovat?
 • Miňonka 75%
 • Sheldon 90%
 • janeliberte 90%
 • Mondyes 100%
 • jarv 70%
 • lamps 80%
 • hovorkok 75%
 • HappyPiere 70%
 • dav.bal 75%
 • ballrog 65%
všechna hodnocení (69)