Legenda o Tarzanovi
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  0
  0
  17. 7. 2017
  Brenan88 (14657 bodů)

  Tarzan byl tolikrát zfilmován,že už jsem se na tuhle verzi ani netěšil. O to větší překvapení nastalo po shlédnutí filmu. David Yates nám totiž nabídl úplně jiný pohled na tohohle krále opic. Příběh je zajímavý,ale v některých momentech působil zbytečně temně a depresivně. Kamera pracovala dobře a vykouzlila pěkné obrazy. Digitální triky působily hodně povedeně,ale to jsem od Davida očekával. Herci,kteří byli vybráni do filmu patří mezi špičku a jejich výkony tomu odpovídají. Za mne spokojenost.

 • 55%
  1
  0
  14. 7. 2016
  sabule (12833 bodů)

  Již po několikáté zrežítovaná legenda o opičím muži je tentokrát dost odpočinková a dobrodružných a akčních věcí je v ní poskrovnu,jinak herecké výkony a hlavně překrásná příroda stojí za shlédnutí.Děj se ale spíše odehrává mimo divočinu a setkání Tarzane s Jane a jejími přáteli dost nudí.

 • 70%
  0
  0
  1. 5. 2017
  martin-mickey-stusak (10394 bodů)

  Příběh Tarzana nás přivádí do období, kdy se vrací do Afriky. Po vizuální stránce je film naprostá pecka. Takto ztvárněný Tarzan tu snad ještě nebyl. CGI využito v celé své parádě. Christoph Waltz opět v záporné roli a opět nezklamal. Ale to je asi tak vše. Děj je značně vláčný, což je na dobrodružný příběh obrovská chyba. Každé dějství příběhu je také velmi natahovaný, takže dochází v určitých chvílích ke zkratkovitosti. A tak došlo k tomu, že dobrodružný příběh je v podstatě málo dobrodružný. Svými hláškami se to sice snaží zachránit alespoň humorem postava George Washingtona Williamse, je to však velice málo. Ale 3D je ohromující, to se musí nechat.

 • 60%
  0
  0
  2. 9. 2016
  Petr Kocfelda (2650 bodů)

  Pěkná příroda,hezký film,dobří herci.Mně se tento film líbí.Otázka je,co by tomu řekl Burroughs?

 • 60%
  1
  0
  3. 1. 2017
  Arnarmo (1684 bodů)

  Konečně jsme se dočkali trochu jiného příběhu, než neustálé zpracování toho, jak Tarzánek vyrostl mezi opičkama. Zde jsme o tom byli informováni krátkými flashbacky. I tak je to ale nuda. Žádný WOW moment, žádná zápletka, záporák neslaný a nemastný. Kamera mi níčila doslova oči. Přitom to je škoda, potenciál to mohlo mít.

 • 60%
  2
  0
  15. 7. 2016
  Tomas_313 (1003 bodů)

  Lesklé kapky potu stékající po kamenných břišních svalech nového Tarzana, jenž se houpe v přenádherných scenériích africké džungle, nestárnoucí bůh Samuel L. Jackson a jeho trefný humor, kupa naolejovaných, steroidově poháněných domorodců a více než sympatická Jane v podání Margot Robbie. A to je asi vše pozitivního. Jinak je to nesourodý paskvil bez jediné silné stránky. Zběsilý střih okamžitě zadupávající jakékoliv snahy o údernou akci, nestálé tempo, tragické CGI opičky a rozhodnutí režiséra Davida Yatese nedat Alexandru Skarsgårdu ani pramalou šanci na projevení hereckého talentu, místo čehož ho po celý film ponechal ve strnulém výrazu nadrženého alfa samce. 60%

 • 80%
  0
  0
  12. 10. 2016
  Brcolka (787 bodů)

  Na Tarzanovi jsem vyrostl takže si velmi rád dám jakýkoliv film. A tento mě baví. Super efekty, nádherná příroda, skvělý lidé a i pěkné vysvětlení toho kde se hlavní hrdinové vzali. Za mě určitě dobrý počin, i když bych rád viděl více akce které by filmu slušela

 • 50%
  0
  0
  14. 7. 2016
  tedoun (662 bodů)

  Ne ne proboha není to Tarzan!!! poslední Tarzanem pro mně byl Christopher Lambert - byl to Tarzan mé mladí a jinak hltal sem Johnnyho Weissmüllera. Jeho Tarzanem byl podle předlohy Edgara Ricea Burroughse. Ale pro mladší generaci tenhle Tarzan asi dobrý bude, protože nemají srovnání

 • 85%
  0
  0
  1. 12. 2016
  Květka (611 bodů)

  Skvělý film. I přes všelijakou kritiku se mi tento dobrodružný film opravdu moc líbil. Tarzana všichni znají jako kreslenou postavičku z pohádky a tento snímek přivedl tuto známou postavu na jiné světlo.

  • Margot Robbie
  • vizuální efekty
  • záporné postavy
 • 70%
  0
  0
  13. 10. 2016
  KajkaFajka (551 bodů)

  Legenda o krásnom opičákovi ktorý si získal celou džunglu včetně mojej osobi. Nádherná a skvelá Margot Robbie ktorá je neohrozená a úžýasna tak že by so jí doma chcela mat také. Krásná príroda, nádherný ludia, no pár hnusných ludí, a překrásná zveirata v ich prostredií

 • 50%
  0
  0
  14. 7. 2016
  majhan (399 bodů)

  Tento příběh, je už hodně známý, ale nové zpracování může být velmi zajímavé a poutavé. Teším se na efekty a práci se zvířecími partnery. Doufám, že mne současná tvorba nezklame.Jsem zvědavá na výkony současných protagonistů, zda dají filmu nový rozměr a hloubku.

 • 50%
  0
  0
  10. 8. 2016
  Milena107 (362 bodů)

  Legenda o Tarzanovi není prvním filmem tohoto slavného příběhu o osudu malého chlapce někde v džungli a jeho návrat mezi lidskou společnost. Zde se nám objevil již zralý mladý muž v podání Alexandra Skarsgarda, který se již přizpůsobil životu ve městě, ale musí zpět do svého bývalého domova v džungli. Trošku nepravděpodobný příběh, ale hrdina je hezký, jak jinak.

 • 60%
  0
  0
  15. 7. 2016
  Bad (341 bodů)

  Už před filmem jsem neočekával žádnou revoluci, ale jen nadprůměrný příběh, který už byl několikrát zfilmován. Překvapil mě nový příběh, který bohužel zkazila akce. Podle mě akce začala brzy, protože pak už neskončila a o Tarzanovi jsem se toho moc nedozvěděl. Warcraft sázel na skvělé CGI a Legenda o Tarzanovi asi taky ( nebo se o to aspoň snažil ). Jak to dopadlo ? Špatně. Příšerně. Hnusně. Scénky se Spidermanem v pralese vypadají na dnešní dobu tragicky. Některá zvířata mohla být reálná, což mě osobně zklamalo, protože jsem se těšil na prales se zvířaty. Hlavní záporák má snad dobrý řetízek, ale to asi vše a k tomu jeho smrt. Byl zabit pářením krokodýlů. Nejtragičtější smrt záporáka. Poslední otázka scénáristovi: Odkud Tarzan umí všechny ty zvuky páření ( jenom páření ). Na dnešních filmech už bohužel není vidět ta snaha, protože všechno se teď dělá na počítači a to je škoda a někdy se to nepovede. Tady je tragický příklad. 60%

 • 60%
  0
  0
  29. 7. 2016
  paniks (317 bodů)

  Nové zpracování, zajímavé. Návrat Tarzana do divočiny. Skarsgard (Tarzan) i Robbie (Jane)si odehráli své, výkony nic moc. Spousta povedených scén, ale i těch nepovedených. Akční scény málo napínavé. Přece jenom předchozí zpracování s Chr. Lambertem bylo lepší.

 • 80%
  0
  0
  15. 7. 2017
  lucifrid (122 bodů)

  Krásná pohádka, při které není třeba nijak přemýšlet, člověk si ji prostě užívá. Povedení padouši, přicmrndávači, i Jane, kterou Margot zahrála dobře. Nádherná přídoda a skvělá kamera jsou velkým plusem, ale tím největším je samozřejmě Alexander Skarsgård. Stačí, aby se postavil, ty jeho necelé dva metry... K tomu jeho nádherné oči a vypracované tělo, ale to je samozřejmě jen bonus, důležité je, že mu toho Tarzana a lorda Greystoka věříte. Subjketivně pět hvězd, ale (když to zkusím) objektivě čtyři. Tohle jsem neviděla naposledy.

 • 65%
  0
  0
  2. 9. 2016
  mevik (76 bodů)

  Legenda o Tarzanovi nově zpracovaná, akční scény málo napínavé. Děj je zasazen do historického dění v Kongu, kdy o jeho kolonizaci usilovala jak Belgie, tak Velká Británie.
  Vizuální efekty nic moc. Tarzan tak jen celou dobu běhá džunglí, kamarádí se s místními domorodci, snaží se zachraňovat svou Jane.

 • 0
  0
  26. 7. 2016
  Host
  Host

  Ztráta času. Herci nevýrazní, emoce nepřítomné.

69 48 ?
 • MajkBoss69 70%
 • majky 70%
 • walcom-walentin 70%
 • Mihall 45%
 • martin-mickey-stusak 70%
 • jarv 35%
 • Venom81 85%
 • vladimir-lada-but 80%
 • Pajmen 30%
 • kubi.sarka 100%
všechna hodnocení (92)
jak hlasovat?

V žebříčcích uživatelů

18. místo z 19 v žebříčku uživatele kubi.sarka
Sdílet tuto stránku:

Partneři: