Battle: Los Angeles (USA, originální název)
« další názvy »
USA USA
112 minut

Žánry

:
Akční, Sci-fi, Thriller, Katastrofický

Obsah

:
Po mnoho let byly zaznamenány případy pozorování UFO po celém světě – Buenos Aires, Soul, Francie, Německo, Čína. Ale v roce 2011 se to, co kdysi bylo více »« méně

Režie

:
Jonathan Liebesman

Scénář

:
Christopher Bertolini

Herci

:
Michelle Rodriguez Aaron Eckhart Joey King Lucas Till Noel Fisher ...
Premiéra: 10. 3. 2011
Distributor: Falcon
DVD: 13. 6. 2011

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 10%
  0
  0
  9. 6. 2014
  cerfik (5822 bodů)

  Ani hlavu ani patu, jen destrukce za aplausu.
  Už dlouho jsem neviděl takovou s odpuštěním sračku, kterou nemůžou zachránit ani ty efekty. To se dá vzít jen jako pokus o absolutně absurdní parodii na americký patriotismus a různé formy psychických poruch a gumáctví v armádě pod heslem: My jim všem natrhnem prdel. Sluší se dodat, že s takovým systémem smýšlení, co je aplikován ve filmu, nepotřebujeme žádného dalšího třetího nepřítele a úspěšně se zlikvidujeme samy.

 • 60%
  0
  0
  28. 12. 2012
  Standa. (5587 bodů)

  Jonathan Liebesman si se svým prvním blockbusterem určitě slušně vyhrál, a to hlavně co se vizuální stránky týče. Pro mě byla ale nejhorší ta myšlenka, proč mimozemšťané přišli na naši planetu. Tvůrcům se to mohlo zdát originální, mě ovšem stupidní.

 • 65%
  0
  0
  29. 7. 2017
  Danny F. (4588 bodů)

  Nic zvláštního jsem nečekal a taky jsem nebyl zklamaný. Samá střelba a opětovaná střelba. Emzáci byli málo nechutní (né že by ostatní byli) a připadal mi celek filmu jako obyčejná povídačka pro nenáročné. Nic co by tu dříve nebylo. Vyjímkou byl samotný závěr filmu. Stopáž je zbytečně, ale skutečně zbytečně natažená. V podstatě o nic zvláštního nejde. Po vizuální stránce je to dobře natočené a to je asi tak vše k tomuto Sci-Fi.

  • závěr
  • vizuál
  • stopáž filmu
 • 80%
  0
  0
  19. 7. 2015
  p.a.douch (4418 bodů)

  Docela pohoda, žádný okolky a jde se na věc. MZáci jsou správně nelidský, s ničím se nemažou a o ničem nediskutujou. Triky dobrý, herci taky. Já se bavil a možná se na to zase mrknu. Nevím co spousta kritiků čeká od filmu o průběhu mimozemské invaze. Vývoj postav, děj? Jak by na to byl v průběhu pár hodin čas. To se vyvine tak maximálně jepice.

 • 30%
  0
  0
  10. 3. 2011
  Tom Hardy (3925 bodů)

  Vážně bych nevěřil, že to jde až tak podělat. Nezáživný mix District 9, Dne nezávislosti a Černý jestřáb sestřelen, který se svým vzorům ani nepřiblíží. Akce naprosto nezajímavá, silné momenty nikde a co dialog, to nechtěně komická hláška. Skoro tam jen chybí Nicolas Cage, aby se to naplno přehouplo do neúmyslné parodie. Podobně blbé a otravné, jako Skyline, akorát s větší porcí akce, ale zase s horším vyobrazením emzáků. Epic Fail.

 • 60%
  0
  0
  13. 9. 2013
  saboter (3532 bodů)

  Slušné béčko které vám ukáže mimozemskou invazi trochu jinak.

 • 70%
  0
  0
  28. 9. 2012
  TARANTlNO (3303 bodů)

  Film dělaný pro kino s perfektním zvukem.Liebesman se ale soustředil HLAVNĚ na vizuální stránku a přes všechny výbuchy,miliony kulek a leiserů nezakryl špatnej scénář.Připadalo mě,že se chtěl Liebesman trochu přiblížit k DISTRICT 9 a v uličkách města k fenomenálnímu prostředí:Černý jestřáp sestřelen.Možná to do ruk mohl chytit Bay,nevím..ale určitě by využil každý dolar.Dalším mínusem je trailer ve kterém se objevilo to nejlepší a ve filmu mě už nic nepřekvapilo.ZKLAMANÍ ROKA !

 • 75%
  0
  0
  22. 3. 2016
  Ombak_Penari (2732 bodů)

  A mě se to líbilo. Hromada vojáků, ruiny města a ufouni kam se podíváš. Nečekal jsem nic moc jiného, nic jiného jsem taky nedostal a byl jsem celkem spokojen. Žádná revoluce, ale pobavilo.

 • 40%
  0
  0
  15. 6. 2015
  junker (1023 bodů)

  NENI TO SPATNY EFEKTY UJDOU ALE TO OSTATNI MOC USILI DO TOHO FILMU NEDALI A HLAVNE TY KECI MARYNAKU CHCES ZIT NA VZDY NO AMERICANI AT SY RADSI DAJ HAMBAC A MLCEJ MISELINI Z USA

 • 80%
  0
  0
  11. 7. 2013
  Boldrick (289 bodů)

  Mě se to líbilo. Byli tam ufouni, střílelo se a v podstatě nic víc od podobného filmu nepotřebuju. Něco málo strhnu za propagandu jůesarmy a za šťastnej konec. Mnohem víc by slušel minimálně neutrálnější, ale pro mě dobrý.

 • 70%
  0
  0
  12. 3. 2011
  Djkoma (109 bodů)

  Žádný epic fail, jen akční scifi, které těží ze svých předchůdců a nezastavuje po 116 minut. Mariňáci zachraňují svoji pláž a nápis Hollywood. Videoherní zábava na plátně s myslícími vojáky a zajímavým nepřítelem. Více zde.

 • 70%
  0
  0
  8. 4. 2016
  dd.cuba (40 bodů)

  Tak buď se emzáci teleportovali na planetu Zemi na babetě, jako mistr Zvěřina blahé paměti do Prahy, protože jinak si nedokážu představit, jak by bylo možné, aby je mariňáci dostali flusačkou. Anebo se nám jen naftařská lobby snažila vnutit myšlenku, že pokud budete jezdit na vodu, potáhnete se staženým vocasem do prdele. Úplně jasno v tom bez nějaké vhodné rekonstrukce nebude nikdy. Poněvadž je ale téma napadené planety z vesmíru použito osmkrát z šesti scifi snímků, my si ukradneme raději Kulhoše a srovnáme armády a technologie za pomoci fádního stroje času. A jsme tam… jistě už stejně jako já vidíte, jak je kapitán jaderné ponorky zsinalý strachy, že mu až sonar zaskočil, hned co zahlédl periskopem na břehu vozovou hradbu. I velitel M1A2 se v okamžení pomočil, když jeho věž dostala přímý zásah řemdihem. A je mi až trapné hovořit o katapultujícím se kopilotovi z eaglu po spatření interkontinentálních praků. Zkrátka precizně zmáklý souboj technologií. Dál bych se s tím asi nesral, samozřejmě je to zhovadilost, ale to je tak nějak už běžný standard. Tenhle špičkový námět byl doplněný o klasickou skákající kameru (ale opravdu megakrutě jeblou), dialogy odposlouchané v Opařanské léčebně a trapně přehrávaný patriotismus. Paradoxně se však u takových chujovin bavim. Neznám lepší pocit, než se zechcat smíchy po vyřčení nějaké drsňácké hlášky pronesené za pomoci hranaté brady a dramatického pohledu smrťákovi do tváře. Proč tomu nenapálit tři, co?

 • 85%
  0
  0
  25. 4. 2011
  kasperin (6 bodů)

  Ja myslim,ze kazdymu se libi neco jinyho..osobne za sebe rikam,ze me se to libilo.Jo bylo tam par chybicek,ale jinak celkem povedeny SCI-FI.Herecky obsazeni vporadku.Hudba perfektni a pokud nepremyslite tak jako kritici filmu kde a co by se dalo udelat jinak a sledujete film se zaujetim pak si myslim,ze budete spokojeni....Ale jak rikam kazdy je z jinyho testa,ale urcite musim napsat,ze ten film si nezaslouzi jen zaporne hodnoceni.

 • 0
  0
  15. 6. 2015
  Host
  Host

  PRUMNERNY AKCNI SCIFI BEZ STAVI AMERICANI MARINA CHCETE ZIT NA VZDY HA AT SI DAJ HAMBAC MISELINI Z USA

 • 0
  0
  28. 10. 2013
  Host
  Host

  Na béčkový sci-fi to jde

  děsivý komentáře, emzáci nejsou pořádně vidět a kamera na dvě věci - hudba děsná, ale občas efekty dobrý. Nevím jaký měli rozpočet - Trailer vypadal úžasně, ale film je zklamání.

62 52 ?
 • Danny F. 65%
 • jarv 65%
 • Brenan88 55%
 • divid.jh 70%
 • Alex 100%
 • Arnarmo 50%
 • Rezet 60%
 • Tino 85%
 • lamps 45%
 • Filmokolik 65%
všechna hodnocení (95)
jak hlasovat?

V žebříčcích uživatelů

35. místo z 48 v žebříčku uživatele dino
40. místo z 96 v žebříčku uživatele Alanna
Sdílet tuto stránku:

Partneři: