-
100%
Ke Community jsem se dostal vlastně jako slepý k houslím. Měl jsem zrovna období sucha co se seriálu týče a najednou se mi do rukou dostalo Zpátky do školy,které jsem si po prvním dílu zamiloval. Mám za sebou 4 série a už se nemůžu dočkat až shlédnu pátou. Jen doufám,že to bude přesně jak říkal Abed 6 sérií a film.
-
80%
-
85%
Pozvolně a poměrně tradičně začínající sitcom, který to ke konci série otočí do nevídaných vod v podobě speciálně laděných dílů a toto nadšení si udrží do druhé (nejlepší) série, kde to až na jednu výjimku šlape neustále. Třetí v malém úkroku takto pokračuje a možná by tak pokračovala i nadále, nebýt vyhazovu tvůrce Dana Harmona ve čtvrté sérii. Ta obecně je dobrá, ale možná je až příliš potřeštěná a přeplněná nápady, že se málokterý podaří využít na maximum. Pátá s navrátivším Harmonem zkouší chytit zpátky ten dech, co měla, ale začíná mizet nejen původní obsazení, ale i to nadšení, které bylo seriálovou předností. O smutném pohledu na poslední řadu, kde jedna epizoda sice funguje a jedna je milou nostalgickou tečkou, už možná člověk usoudí, že tahle partička řekla, co mohla. Jednou třeba definitivně přijde ten film a naposledy trefí onen cíl, který se dařilo trefovat výborným paintballovým epizodám.
-
100%
Výborný sitcom vynikající nejen hereckým složením, atraktivním prostředím a absencí umělého diváckého smíchu. Je zde i rozumně omezený počet epizod a především velký počet "tématických" dílů od vánočních přes loutkové až k mým oblíbeným paintballovým nářezům. Pokud vás již omrzeli Scrubs nebo BBT, je Community další jasná volba.