Poslední příspěvky

Tom Hardy
Tom Hardy | před 3 dny

To pro mě taky, ale to nic nemění na tom, že “na první dobrou” tak logicky televize viděla Pamelu :)

Martrix
Martrix | před 3 dny

Nadpis usvědčuje autora, že je na bloncky a je horňák :-) Pro mě tady byla a pořád je mnohem atraktivnější Gill. Navíc přesvědčila diváky o tom, že je její postava chytrá, to by se asi Pam nepovedlo. Ale stejně tak by asi nezazářila Gill jako plavčice v Pobřežní hlídce. Takže holky skončily přesně tam, kde měly.

rulin
rulin | před 3 dny

Hele počkat. Mimoně jsem viděl dneska poprvé a to jen z povzdáli. Ale jak se tomu naše pětileté děcko chlámalo, tak jsem se musel přijít podívat a vůbec to nebylo špatné. Proto nesouhlasím s první části titulku ("poprvé")

Opravdu mizerný film ("podruhé") o té čarodějnici taky nesouhlasím. Blair Witch byl velmi povedený film (v té době).

ob_ver
ob_ver | před 4 dny

Jak píšeš v závěru. Nemůžeš mu upřít upřímnost a svéráz. Fascinuje a baví mě.

Martrix
Martrix | před 4 dny

On má fanoušky? To by mě zajímalo, z koho se rekrutují...tipnu si ženy 40-50 let, nepříliš atraktivní, které s ním viděly jen dva filmy(Město Andělů a Mandolína kapitána Corelliho) před dvaceti lety ;-) Je to herecký tragéd, ale uznávám, že je aspoň vtipně tragickej a kariéru pohřbívá s úsměvem na rtu..

Temný Pán ze Sithu
Temný Pán ze Sithu | před 4 dny

No tak živý terč pro novou generaci, tak to Teda určitě ne

deyfek
deyfek | před 4 dny

Tohle že nevypadá na příšernej kousek ? Holt všichni máme jiný vkus :-)

InJo
InJo | před 5 dny

Jak jsem napsal - v první půlce to docela šlo (pokud je člověk fanda žánru), ale ty čím dál tím horší akční scény byly děsný a když se na konci objevila ta obří hromada sraček a začalo se odkazovat na Aliens, to už se nedalo... :)

Kuroni
Kuroni | před 5 dny

Podle mých informací by to mělo být ve Druhém věku, jak se to píše v článku :)

LACA1313
LACA1313 | před 6 dny

Seriál se bude opravdu odehrávat ve druhém věku (období existence Númenoru)? Já měl za to, že by náplní seriálů měli být legendy a příběhy z prvního věku, které jsou popsány v Silmarillionu.

Brenan88
Brenan88 | před 6 dny

Já bych to také s Breach neviděl tak černě :D Rozhodně jsem v roce 2020 viděl horší filmy.

InJo
InJo | před týdnem

To už je pak problém dotyčných, jak si mé varování vyloží. ;-) Třeba si jim některý z těch filmů bude líbit a budou mi svým způsobem vděční, že jsem je na něj upozornil. :-)

Martrix
Martrix | před týdnem

Pro některé lidi je to varování ze stejné kategorie, jako hlášení z Obecné školy...neolizujte zábradlí. :-) A navíc co se týče českých filmů, tam se jakákoliv kritika míjí účelem, lidi na to chodí do kina a koukají v TV bez ohledu na názor kohokoliv.

Martrix
Martrix | před týdnem

Ono taky Netflixu nic jiného nezbývá. Ostatní si rozebrali a dál budou rozebírat obsah pro svoje služby, takže příjde okamžik, kdy se bude muset opřít hlavně o vlastní tvorbu. Fandím jim a věřím, že si svou pozici udrží, resp. budou se o ni přetahovat s Disney...na tom diváci můžou jen vydělat.

Siorak
Siorak | před 9 dny

...na ČSFD celých 37%...autentická policajtka??? K smíchu...ani náhodou.
Není tak vzdálena doba, kdy vejít do místnosti a nesundat si pohlavní přikývku, bylo považováno za velkou neslušnost...ale možná má paní autentická tu ponožku na hlavě ze zdravotních důvodů. snad...nebo je a musí být jednoduše Free, Cool nebo In. Penězovodné vemínko z ČT jede, jak vidno, furt naplno.Tož, co si myslet, smějí se nám venkovanům nebo ne?

Martrix
Martrix | před 11 dny

Je vidět, že má Gilliam řitní otvory nastudované :-) každopádně je to nefalšovaný vizionář...asi už tenkrát věděl, kde za 25 let od 12 Opic skončí Bruceova kariéra

Martrix
Martrix | před 11 dny

Když se začalo psát o tom, že bude Geislerová hrát Božku, spustilo to hateománii, že se na ni nehodí a že snad máme i jiné herečky a že má jen základní školu... . A hleďme, už na fotce tam tu Němcovou vidím a zajímalo by mě, kolik z těch chytrolínů se středních školou napsalo aspoň jednu slušnou povídku, natož pak aby vyhrála nějakou cenu. Jasně, je trochu přegaislerováno,ale chápu režiséry, že jim záleží na výsledku a sáhnou po herečce "na jistotu"..

Temný Pán ze Sithu
Temný Pán ze Sithu | před 12 dny

Naprosto souhlasím s Matrixem, podle mě se do kin jen tak nikdo nepodíval, a u nás v ČR určitě dlouho ne a když, tak na 14 dní, a pak zase smůla... Uvidíme co nás čeká ve filmové průmyslu

Temný Pán ze Sithu
Temný Pán ze Sithu | před 12 dny

Film jsem viděl, a musím nesouhlasit, určitě z té scény nevyznelo, že by ho chtěla znásilnit..a nevím proč se řeší pořád dokola tyhle věci, jsme přeci rovnopravni a to vsichni

Temný Pán ze Sithu
josef-volfik
InJo
dale-cooper
dale-cooper | před 13 dny

co třeba Scarface???Pochybuji že někdo zná originál :-D

Martrix
Martrix | před 14 dny

Nakonec zkouknuto téměř na jeden zátah, velká spokojenost. Snad se dostane i na pokračování. Korejci do toho pěkně šlapou. Doporučuju i Kingdom... .

mardi17
mardi17 | před 14 dny

Od kdy je "učitel národa" Masarryk ach jo :-D

Kuroni
Kuroni | před 14 dny

Děkuji mnohokrát za reakci a doufám, že si budete seriál užívat až do konce stejně jako já :)

pepicek-cechacek
alenkka
alenkka | 6. ledna

Velmi se mi to líbilo, pohodový film, který mě dodal energii, oba herci v podání Čendy a Jany super, některé sceny úžasný, prostě TOP.

Tom Hardy
UncleHell
UncleHell | 6. ledna

... nevím, nevím. školy nemám. ale ten dějový rok v textu článku asi není to pravé ořechové ... ?!
:-D

Kim6
profik
profik | 6. ledna

Viděl jsem a souhlasím s hodnocením, nic extra objevného, ale určitě ne špatný film a herecky rozhodně velmi nadprůměrný, oba herci, ztvárňující Vanceho jsou dobří a Amy Adams a Glenn Close jsou špičkové (plus podoba s předlohami tu je taky).
Někteří lidé sdélí názor, že kdyby ta rodina byla například černé pleti, kritici, kteří film teď strhávají by mluvili opačně. Vzhledem k tomu, jak to v Americe, Hollywoodu a "progresivní levici" vypadá, bych nebyl dalek tomu dát určitý punc pravděpodobnosti

fain.dovany
JohnyBeatle
JohnyBeatle | 5. ledna

Vy by jste de facto měl přestat jíst ty houbičky pane. Znásilnění znamená že někoho přinutíte k pohlavímu styku. Film jsem naštěstí neviděl. Dle toho co jste popisoval tak si myslím, že skutečnost že má onen maník :D propůjčené tělo neznamená že ho Gadot znásilnila. V tu chvíli s tím souhlasil on a zřejmě i jeho tělo, protože kdyby s tím jeho tělo v danou chvíli nesouhlasilo, nebylo by to asi ani technicky možné :D nic ve zlém ;)

Martrix
Martrix | 5. ledna

Na tu bídu co se týče natáčení, to nevypadá vůbec zle. Smutné je, že to není tak dávno, kdy by měl článek nadpis Kinopremiéry roku 2021. Kdoví, kolik z toho se do kin podívá a kolik z nich neskončí naporcované jako minisérie na VOD.

Martrix
Martrix | 5. ledna

Včera jsem se díval na Policejní akademii. Buzna, negr, kripl, sexistické řeči...všechno to tam je. A přestože patřím k velkým odpůrcům většiny "nových rádobyantidiskriminačních pořádků", evidentně se "jim" podařilo otrávit mi mysl. Před dvaceti lety bych se pozastavil max. u slova negr, včera jsem vnímal i ten zbytek. To, že vznikl tento článek je důkazem, že se to děje mnoha lidem. Že mají potřebu o tom přemýšlet a dokonce o tom psát, i když je to lehce nadnesené a spíš je to dětinské ukazování prstem v duchu...proč já nemůžu, když oni ano. To vymývání mozků se evidentně daří a za pár let se budou pálit knihy antických bájí a mýtů, protože nejenže je Zeus muž, ale on ten dobytek oplodńoval ženy tuhle převtělený za manžela, tuhle za déšť, nebo dokonce býka... .

Siorak
Siorak | 5. ledna

Přirovnat Macháčka k P. Sellersovi je urážka génia Petera Sellerse.
Jakýpak kult? Jenom nicotná zpovykaná bublina...z předlouhé řady dalších.

sexipsik
sexipsik | 4. ledna

Heimdal Idris Elba je mimochodem taky v pohodě. Osobně si myslím, že je chyba jen v tom, že určité skupinky lidišek jsou uřvanější než klidná většina. Příklad? Obrovský kravál, jak VŠICHNI chtějí kompaktní nabušený telefon. A hle, iPhone 12 mini se prodává tak málo, že lidi jen čučí. Přece o něj byl TAKOVÝ zájem...

Btw - je zajímavé, že recenze se filmu samotnému věnuje spíš okrajově. Nic nevyčítám, chápu to, ostatně to je asi ten problém s celým filmem - hlasitě se řeší jednotlivosti, místo celku.

sermir-collegium
sermir-collegium | 4. ledna

Je zajímavé, že když heterosexuál hraje gaye, vzbuzuje to kontroverze, ale když černoška hraje skotskou královnu, jejíž bílá podoba je dochována iluminacemi, je to v pořádku...

Annonimous
Annonimous | 4. ledna

Když jsem se dozvěděl že se točí seriál podle Terry ho Pratchetta a ještě k tomu že je to má oblíbená Hlídka byl jsem u vytržení bohužel zklamání které se dostavilo po shlédnutí fotek je strašne výběr herců je prostě šílený! Trpasličí Pleskot Řitku hraje nějaký transvestita. Blondatou Anguu zas prtava černovláska a u Karotky je už asi zbytečné povídat dal. Jinak také netuším jakém prokletí se tu autorka zmiňuje všechny 3 filmy byli vážně suprove...

Tom Hardy
Tom Hardy | 3. ledna

autor si dal konzoli na stojáka a tam ho to zkrátka překvapilo :)

uwe-filter
uwe-filter | 3. ledna

Článek pěknej, díky. Nechápu ale pozastavení autora nad vkládáním disků. Mechanika je pod konzoli. Tj. Když se konzole položí, je mechanika dole. Je logické, že se disk vkládá potiskem ke konzoli. Zároveň platí, že konzole se staví na levý bok jako (doufám :-)) vždy a tedy se dává potiskem vlevo. Nějak by mě nenapadlo to tedy dělat jinak :-).

Martrix
Martrix | 2. ledna

Na to, že se článek hemží superlativy a nezazní v něm žádná kritika, je hodnocení 75% vcelku nízké.
Tato tudie malosti a pokrytectví, jistě funguje skvěle jako divadelní představení, ale dle mého názoru, filmovému formátu už ta pitoresknost tolik nesluší. Jakoby šlo o otrocký přepis divadelní hry...film ale pracuje i s jinými nástroji, než repetice a přepálenost. Každopádně se Havelkovi podařilo diváka vytáhnout z komfortní zóny a mě osobně připomenout, že bez ohledu na změnu režimu, nás stále obklopují malí a zlí lidé. To si těch 75% zaslouží určitě.

Martrix
Martrix | 1. ledna

Otázka je, jestli je to díky skvělému marketingu, nebo třeba tomu, že jsou to filmy pro cílovky, která kritiky a obecně názory jiných moc neřeší :-) Třeba Shrek III je jasný marketing, resp. obrovskou reklamu mu dělají dva skvělé díly. A Upírníček je zase cílovka, které jsou kritiky u zádě.

Martrix
Martrix | 1. ledna

No a ještě Telefon a to by bylo,aby si člověk nevybral ;-)

tomas-kraina
tomas-kraina | 1. ledna

No, ono to Blair Witch vypadá úplně jinak, když se na něj člověk nedívá unuděně doma v obýváku, ale ve stanu uprostřed cizího lesa za všech těch zvuků, co noční les vydává. To si potom není jist, jestli třeba ráno nenajde před stanem postavené kamenné mohyly... ;)

lamps
karel-bohacek
karel-bohacek | 1. ledna

Hm...ságu Stmívání jsem dávno před zfilmováním přečetl a za sebe konstatuji, že do tohoto seznamu nepatří. V konečném důsledku to byla fajn podívaná :)

profik
profik | 1. ledna

Zajímavý výběr, souhlas s Blair Witch, nikdy jsem nepochopil tu adoraci, za mě to byla nuda (i ta Paranormal activity pro mě byla strašidelnější). Navíc spousta lidí prohlašuje, že je to první found footage a průkopník,, jako kdyby s tím Deodato a jeho Kanibalové nepřišli o mnoho dřív.

PribikovaMon
PribikovaMon | 1. ledna

Náhodou Blair witch je fajn. Ale ostatní hrůza no.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni