Skončilo natáčení pohádky Sedmero krkavců. Podívejte se na poslední klapku.

Skončilo natáčení pohádky Sedmero krkavců. Podívejte se na poslední klapku. 14 obrázků v galerii
Režisérka Alice Nellis má napilno. 9. října představí dramedy Andělé všedního dne (2014). Tuto sobotu navíc na hradě Zvíkov ukončila natáčení pohádky Sedmero krkavců (2014). Film inspirovaný látkou Boženy Němcové vstoupí do kin koncem února příštího roku. Přinášíme sérii fotografií a video z poslední klapky.

„Krkavců se bát nemusíte“ vzkazují Alice Nellis spolu s producentkou filmu Ester Honysovou. „Nové zpracování Sedmera krkavců podle námětu pohádky Boženy Němcové slibuje nejen akční napětí, ale i překvapivý humor a veselé zpracování známé pohádky, kterou si velká část diváků a čtenářů mylně spojuje s temným televizním zpracováním z devadesátých let.“ Že by „druzí“ Tři bratři (2014)?

Sabina Remundová v roli zlé královny. | Foto: Bioscop

S Alicí Nellis znovu spolupracovala (po předchozích filmech Výlet a Tajnosti) herečka Sabina Remundová, která v Sedmero krkavcích ztvárnila postavu zlé královny. „Pohádku nyní čeká několikaměsíční postprodukce. Náročná bude především hudební stránka, které se ujme skladatel Michal Novinski. Vzhledem k tomu, že je hlavní představitelka velkou část filmu němá, potřebujeme tato místa doplnit silnou a emocionální hudbou,“ upřesňuje producentka Honysová.

Sedmero krkavců - poslední klapka

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články