Tom Hiddleston všechny překvapil zpěvem písně Hanka Williamse

Tom Hiddleston všechny překvapil zpěvem písně Hanka Williamse 5 obrázků v galerii
Možná nevíte, že Tom se nedávno ujal role oblíbeného country zpěváka Hanka Williamse, o kterém se točí životopisný dokument. A i přesto, že sám Hank by býval chtěl, aby si ho zahrál někdo, kdo se opravdu narodil na jihu Ameriky (nabízí se Matthew McConaughey), Hiddleston podává důkaz, že roli určitě zvládne.

Nikdy nebylo pochyb o tom, že by Williamsův život nevystačil na velmi zajímavý námět k filmu. Stejně jako Johnnyho Cashe, Édith Piaf, Raye Charlesa a spoustu dalších umělců provázely Hanka kromě talentu i dosti značné chmury. A Hiddleston, který za pouhý rok prošel obdobím Shakespeara přes milovaného záporáka marveláckých komiksů až k sexy stylovému upírovi, si je toho vědom. 

Video níže představuje Toma, který nečekaně vystoupil na veřejnosti a zazpíval známou píseň z repertoáru Hanka Williamse. 

Zde můžete porovnat, jestli se originálu přiblížil. 

Hiddleston má ten správný tón hlasu a dokáže skoro přesně kopírovat Hankův originál. Nemůžeme ale čekat, že bude zpívat naprosto stejně. Přece jenom - ani Joaquin Phoenix naprosto přesně nenapodobil Johnnyho Cashe. A jaký měl film Walk the Line (2005) úspěch... Nicméně, ať už natáčení dopadne jakkoliv, alespoň Hiddleston svým mladým "fangirlkám" představí pořádné country. Což Jihu musí stačit, ne?

Ankety
Navštívili jste již někdy Animefest?
Ano.
Ne.
O existenci Animefestu jsem do této doby neměl/a tušení.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist