Nová Fantastická čtyřka hlásí, že je dotočeno a posílá kolektivní selfie

Nová Fantastická čtyřka hlásí, že je dotočeno a posílá kolektivní selfie
Komiksové adaptace aktuálně platí za to nejžhavější filmové zboží a jakmile se nějaká začne natáčet, okamžitě se vynoří desítky fotek z placu a informací o filmu samotném. Nic z toho neplatí pro restart Fantastické čtyřky.

Snímek se začal natáčet v poloviny srpně v americké Louisianě a aniž by fanoušci něco stihli dostat na internet, už je hotovo. A to se přitom snímek natáčel v exteriérech, tudíž nepochybně byla šance na nějaké ty paparazzi fotky. Přesto jsme o nové Fantastické čtyřce celé léto neslyšeli a dokonce nehostovala ani na letošním Comic-Conu (a že tam je dnes naprosto každý).

Nebýt toho, že Kate Mara na internet hodila v titulku článku použitou selfie celé čtyřky s tím, že je dotočeno, ani bychom to nevěděli. Upřímně, i tak toho stále moc nevíme. Zápletku drží studio pod pokličkou, stejně tak jsme ještě ani neviděli kostými hrdinů. Jistý je jen tvůrčí tým. Režíruje Josh Trank (výborná Kronika), v hlavních "fantastických" rolích se představí zmíněná Kate Mara (Sue Storm), Miles Teller (mistr Fantastic), Jamie Bell (Ben Grimm) a Michael B. Jordan (Johnny Storm). Scénář na základě Trankova námětu napsal Simon Kinberg (Sherlock Holmes, X-Men: Budoucí minulost).

Nová Fantastická čtyřka by měla do českých kin dorazit 18. června 2015.

Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články