16.7.2014, 13:50

To je fér. Stahujte filmy z nabídky O2 Videotéky za 30 korun.

Léto přeje filmovým nadšencům. Vedle všemožných zlevněných vstupenek do kina, festivalů pod hvězdami a dalších lákadel přichází s letní akčí i O2 Videotéka. Vybraných 150 filmů z její nabídky si můžete stáhnout za pouhých 30 korun. Z pestré žánrové nabídky si vybere každý.

Půlnoc v Paříži za 30 korun? S O2 Videotékou žádný problém.

V nabídce najdete filmy rozličných žánrů: politický thriller Den zrady (2011), hororový Dream House (2011), poetickou sci-fi komedii Půlnoc v Paříži (2011), akční pecku Zastav a nepřežiješ (2006), imaginativní Strom života (2011), mysteriózní Věc: Počátek (2011), katastrofický thriller Nic nás nerozdělí (2012), akční pecku Konečná (2013), populární Twilight ságu: Zatmění (2010) a další filmové hity.

Nabídka je časově omezená, filmy můžete objednávat zde a sledovat je na všech vašich mobilních zařízeních, na velké obrazovce ve vaší O2TV nebo ve Smart TV aplikacích Samsung a LG.

A na závěr jedna aktualita. Český film Fair Play (2014) míří do O2 Videotéky přímo ze soutěžního klání na Mezinárodním Filmovém Festivalu Karlovy Vary. Nově jej můžete stahovat za fér cenu 55 korun.

Zaujala vás O2 videotéka, kde najdete filmy online?

  • Ano, 100% budu využívat
  • Ano, ale chtělo by to více novinek
  • Ne, upřednostńuji DVD-BD
  • Ne, hledám filmy úplně zdarma, stahuji nelegálně
-
-

Související články:

Ve spolupráci s O2 Videotékou jsme spustili VIDEOPŮJČOVNU. Sledujte filmy pohodlně a legálně.

I přesto, že počasí za okny připomíná Babí léto, na Odcházení od televize zapomeňte! Filmy budete sledovat jako Utržený ze řetězu, a to i za Stmívání.

Recenze: Fair Play aneb Příběh o dopingu mezi komunistickými sportovci

Socialistické Československo, rok 1983. Mladá fešná běžkyně Anna (Judit Bárdosová) trénuje s vidinou, že se bude moci příští rok olympiády v USA. Podporuje...

Andrea Sedláčková: „Toužila jsem natočit film o boji za malou lidskou svobodu v komunistické diktatuře.“

Příběh o mladé atletce, která se v normalizačním Československu dostane do státem řízeného dopingového programu, je díky dopingovým skandálům ve vrcholovém...

Judit Bárdos: „V herectví se dopovat nedá.“

Příběh snímku Fair Play (2014) pojednává o mladé atletce, která se v normalizačním Československu dostane do státem řízeného dopingového programu. Hlavní...

Ankety

Chtěli byste Red jako televizní seriál?
  • Klidně, zápletka s důchodci mě baví.
  • Ano, ale leda s herci z filmové série.
  • Ne, už filmy za moc nestály.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: