G.I. Joe 3 se posouvá vpřed: Získal nového scenáristu

G.I. Joe 3 se posouvá vpřed: Získal nového scenáristu 5 obrázků v galerii
Všichni víme, že na G.I. Joe 3 dojde. Jednička velkou díru do světa neudělala, něco málo ale z pokladen kin dostala. Dvojka – což byl jakýsi polorestart – si vedla díky novému obsazení podstatně lépe. Třetí díl má tudíž dobře našlápnuto k tomu, aby plastové vojáčky konečně posunul do první komerční linie.
Adrianne Palicki

Režisér Jon Chu se minule osvědčil, tudíž natočí i trojku. Stejně tak můžeme počítat s návratem charismatické kráčející skály Dwaynea Johnsona v roli Roadblocka a i svůdná parťačka Adrianne Palicki (Lady Jane) by měla v sérii pokračovat (snad studio ukecá k opakovačce i Bruce Willise). Velkou otázkou bylo, kdo trojku napíše. Scenáristicky se tahle série pořád dost hledá a zatím bez většího úspěchu. Jedničku psali tři lidé a výsledek působil téměř šíleně. Dvojku dostali na starost jiní dva pisálci a nebyla to o nic menší scenáristická konina. Trojka nyní povolává jediného člověka – Jonathana Lemkina.

Je to dobrá, nebo špatná zpráva? Tak trochu obojí. Na jedné straně má Lemkin na kontě fantastického Ďáblova advokáta a použitelného OdstřelovačeMarkem Wahlbergem, na té druhé propadák Rudá planeta.

G.I. Joe 3 má dle studia Paramount do kin dorazit v průběhu roku 2016.

Ankety
Jaká rasa Středozemě je vaše nejoblíbenější?
Hobiti
Elfové
Lidé
Trpaslíci
Skřeti
Enti
Čarodějové
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist