15.9.2018, 06:55

Nudí vás běžné svatební fotky? Pořiďte si filmové!

I když ještě nejste ve stavu manželském, jistě už jste měli možnost vidět nějaké svatební fotografie. Buď vás neminulo focení s kamarády a příbuznými, kteří tento životní krok již učinili, a pokud ano, jistě jste si všimli fotografií ve výlohách fotoateliérů a fotoslužeb - buď děti nebo svatba. Všechny vypadají stejně. Tak proč si nepořídit nějaké vskutku neotřelé fotky?!

Přehlídku takových originálních svatebních fotografií vám rádi připomínáme, pokud jste tento skvělý nápad přehlédli. A nutno uznat, že je z nich vskutku jen těžko poznat, že se jedná o snímky svatební. Fotograf Andres Martinez nafotil své zasnoubené kamarády ve stylu filmových plakátů, které ve 2 případech doplňují i originální filmová motta, přesně vystihující, co manželství znamená. Ostatní si pak autor upravil pro potřebu snímku i toho, co má sdělovat. Velmi zdařilé a klobouk dolů! Přípravy musely trvat věčnost. Úžasné je navíc jejich srovnání s originálními plakáty, minimálně Společenstvo prstenu a Mr. & Mrs. Smith nemají chybu.

Pán a paní Smithovi | Foto: Andres Martinez

To druhá série je ještě trošku nápaditější a vytvořili ji sami snoubenci - fotograf Joshua Watson a jeho budoucí žena Rachel Van Der Merweová. Vymysleli si koncepty, vzhled i vznik plakátů a na finální retuše si přizvali kolegu Jordana Nakamuru. Výsledkem je série originálních plakátů, která mapuje příběh snoubenců od jejich prvního setkání až po svatební recepci vyprávěnou skrze jejich oblíbené filmy a pořady. Dojde tak na seriál Jak jsem poznal vaši matku nebo filmy Počátek, Škola života a Malá Miss Sunshine.

Jak jsem poznal vaši matku | Foto: Andres Martinez
Počátek | Foto: Andres Martinez
Škola života | Foto: Andres Martinez
Malá Miss Sunshine | Foto: Andres Martinez

Kompletní galerii naleznete pod článkem. Zajímavé je i to, že na kultovní Casablace se shodly oba páry. :-) Galerie zde.

-
-
Miňonka
Autor:
Miňonka

Související články:

Co kdyby se princezny svých šťastných konců nedočkaly?

A žili šťastně až na věky... Vážně? Jde o dnes již tradiční konec všech pohádek, na nichž jsme vyrůstali a které čteme svým dětem. Jistě, nikdo nemá...

Přehlídka lidí, kteří vypadají jako postavy ze seriálu Simpsonovi

Tvůrci seriálu Simpsonovi rádi využívají slavných osobností ve svém seriálu, podle nichž tvoří postavičky. Funguje to i opačným směrem. Častokrát nechtěně...

Související videa:

Ankety

Je dobře, že jde epizoda s Michaelem Jacksonem do trezoru?
  • Určitě!
  • Vůbec.
  • Zatím váhám.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: