John Travolta a Salma Hayek projdou krutým testem manželství v dramatu A Three Dog Life

John Travolta a Salma Hayek projdou krutým testem manželství v dramatu A Three Dog Life 5 obrázků v galerii
A žili šťastně až na věky. Být spolu v dobrém i zlém. To jsou asi nejčastější věty související s manželstvím. Co když se ale v životě stane něco, co vás o vaši milovanou osobu téměř připraví nebo ji to tak moc poznamená, že už to ani není ona? Jak je pak možné slib dodržet a věřit ve šťastný konec? Na to se pokusí odpovědět filmová adaptace pamětí od Abigail Thomas A Three Dog Life.

Hlavních rolí manželů, jejichž vztah projde velmi těžkou zkouškou, se zhostí John Travolta a Salma Hayek. Nick Guthe napsal scénář a ujme se projektu i jako režisér a producent spolu s J. Toddem Harrisem a Clarkem Petersonem.

Rich Thomas - manžel hlavní hrdinky Abigail - se stane obětí autonehody a následkem velkého otřesu mozku ztratí paměť. Ze svého minulého života si nic nepamatuje. Trpí halucinacemi, návaly vzteku a hrůzy a je nucen žít v izolovaném zařízení, aby byl schopný následky téměř smrtelné nehody kontrolovat. Aby byla Abigail blízko svému muži, kompletně změní svůj život. Přestěhuje se z New Yorku na venkov se svou novou rodinou - třemi psy.

"Nickova adaptace románu je dokonalá a zachycuje intimní detaily toho, jak je hrdinčino manželství podrobeno testu po autonehodě, která jí změní život. John a Salma jsou pro ztvárnění několikaleté cesty tohoto páru dokonalí," uvedli Lisa Wilson a Myles Nestel z produkční společnosti The Solution.

Tak se nechme překvapit, pro Johna je to snad o poznání lákavější a hlavně herecky zajímavější role, než dabování zeleného gumovéhi medvídka...

Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články