Walt Disney Pictures nás zavede do Země zítřka. Asistovat mu budou fešák Clooney a nervák Laurie

Walt Disney Pictures nás zavede do Země zítřka. Asistovat mu budou fešák Clooney a nervák Laurie 4 obrázky v galerii
Právě začalo natáčení tajemného dobrodružného snímku Tomorrowland od studia Walt Disney Pictures, a to v kanadském Vencouveru.

V hlavních rolích se představí dvojnásobný vítěz Oscara George Clooney, Hugh Laurie, Raffey Cassidy a Thomas Robinson. Snímek režíruje a produkuje dvojnásobný vítěz Oscara Brad Bird (Úžasňákovi, Ratatouille), který je i spoluautorem scénáře společně s Damonem Lindelofem (Star Trek, Prometheus) podle příběhu, který napsali s Jeffem Jensenem.

Bird si samozřejmě vybral i vynikající tým, který tvoří vítez Oscara - kameraman Claudio Miranda (Pí a jeho život, Podivuhodný případ Benjamina Buttona), vedoucí výpravy Scott Chambliss (oba Star Treky), na oscara nominovaný výtvarník kostýmů Jeffrey Kurland (Počátek) a vítěz Ocara za střih Walter Murch (Anglický pacient, Návrat do Cold Mountain).

A o čem, že to film bude? Popis snímku zní takto: Spojeni společným osudem - bystrý, optimistický puberťák překypující vědeckou zvídavostí a bývalý dětský génius otrávený z rozčarování nad realitou se vydávají na nebezpečnou misi za odkrytím tajemství tajemného místa kdesi v čase a vesmíru, jež v jejich kolektivním vědomí existuje jako Tomorrowland.

Předběžná premiéra je stanovena na 12. prosince 2014.

Ankety
Ocenili byste čtvrtý díl Návratu do budoucnosti?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist