Lhali, aby získali roli. A některým se to pěkně vymstilo...

Lhali, aby získali roli. A některým se to pěkně vymstilo... 8 obrázků v galerii
Mila Kunis | Foto: Universal Pictures
Někdy prostě talent nestačí a potřebujete si životopis něčím opepřit, aby si vás na castingu opravdu všimli. A i když to rozhodně není zrovna ta nejčestnější věc, jak onu roli dostat, může vás taková malinká lež vyšvihnout do Hollywoodské smetánky a tam se někdy na takové věci nehledí...udělali byste to samé?

Robert Pattinson

Robert Pattinson | Foto: Entertainment One

Robert pravidelně začínal své castingové zkoušky větou: "Oh, já studoval na univerzitě RADA (Royal Academy of Dramatic Art).," s čímž můžete možná i lehce proklouznout, když máte anglický akcent. "Několik let jsem také říkal, že jsem vystudoval Oxford univerzitu," svěřil se Robert novinářům. Někdy se i vydával za Američana, ale po úspěchu Stmívání s lhaním prý přestal.

Sandra Bullock

Sandra Bullock | Foto: 2005 Lions Gate Films

V roce 1990 zalhala i držitelka Oscara o svém věku, když na roli ve filmu Nápoj lásky č. 9 potřebovali 29letou herečku. Sandře v té době bylo 26, ale na castingu uvedla o tři roky dřívější datum narození. Vyšlo to a dostala roli. Hit z toho ve výsledku nakonec nebyl, ale víte jak - někde se začínat musí.

Rachel McAdams

Rachel McAdams | Foto: Paramount Pictures

Rachel Terrenci Malickovi před natáčení filmu K zázraku napovídala, že miluje koně. Ve skutečnosti z nich má hrůzu a je na ně prý i alergická.

Daniel Craig

Daniel Craig | Foto: Columbia Pictures

"Koní" situace potkala i nynějšího Jamese Bonda. Ten všem nakukal, že je zkušeným jezdcem na koni a myslel, že se to prostě naučí za pochodu. No, asi mu to nakonec moc nevyšlo, protože na hodně scén využil kaskadéry.

Liam Hemsworth

Liam Hemsworth | Foto: Touchstone Pictures

Bratr Thora lhal o jeho schopnostech hraní volejbalu, když řekl, že hraje skoro jako profík, aby dostal roli ve snímku Poslední píseň. Později řekl, že v momentě, kdy začali volejbalovou scénu natáčet, bylo všem jasné, že lhal.

George Clooney

George Clooney | Foto: Focus Features

George chtěl kartu Screen Actors Gulild tak moc, že lhal o svém působení ve filmu Kočičí lidé, aby dostal jinou roli. K jeho smůle režisérka castingu oné role náhodou obsazovala i herce do "Kočky" a ihned George zarazila. Nakonec ho ale protahovala do jiných filmů a velmi mu s kariérou pomohla.

Mila Kunis

Mila Kunis | Foto: Universal Pictures

Sympatická Mila, která byla nejednou zvolena nejvíc sexy ženou světa, má taky na svědomí menší lež. Při obsazování herců do seriálu Zlatá sedmdesátá totiž uvedla, že jí je 18 let, zatímco byla o čtyři roky mladší. V show ale přeci jenom hrála slečnu, které bylo 14, takže aspoň její věk odpovídal roli. Vtipné je, že zrovna tam dostala svou první pusu a ta nebyla od nikoho jiného než od jejího současného manžela Asthona Kutchera.

Ankety
Jaká rasa Středozemě je vaše nejoblíbenější?
Hobiti
Elfové
Lidé
Trpaslíci
Skřeti
Enti
Čarodějové
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist