Jak vycvičit draka 2 - první ukázka z filmu a několik obrázků

Jak vycvičit draka 2 - první ukázka z filmu a několik obrázků 7 obrázků v galerii
Od prvního dílu Jak vycvičit draka uběhly tři roky a premiéra dvojky je v plánu na 19. června 2014. Tudíž mezi jedničkou a dvojkou budou 4 roky. To je dost dlouhá doba na to, aby nám oblíbení hlavní hrdinové vyrostli a z usmrkanců a znuděných výrostků se stali nezvladatelní puberťáci.

A přesně takový puberťák se nestal jen ze všech dračích jezdců, kteří se momentálně baví dračími závody, ale i ze Škyťáka, který raději brázdí nebe s věrným kamarádem Bezzubkou. Ale pěkně popořádku. Do premiéry Jak vycvičit draka 2 máme ještě téměř rok a zápletka bude následující:

Zatímco Astrid, Snoplivec a zbytek kamarádů proti sobě závodí v dračích závodech (jež se staly na ostrově nejoblíbenější kontaktní hrou), brázdí Bezzubka a Škyťák nebe, objevují neprobádaná území a nové světy. Jedno z jejich dobrodružství je zavede do tajné ledové jeskyně, která je domovem stovek nových divokých draků a tajemného dračího jezdce. V tu chvíli se nerozluční kamarádi ocitají uprostřed bitvy s cílem ochránit vládnoucí mír.

Filmaři se navíc uvolili, že kromě oficiální zápletky by asi taky měli dětskému publiku naservírovat něco lepšího. Nu a výsledkem jejich snahy je první ukázka z filmu a několik obrázků, které jsou prozatím v nízké kvalitě:

Tak snad alespoň to málo, co zatím máme k dispozici, vás potěší.

Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články