Best Film Fest aneb Nejúspěšnější snímky letošního roku jen za 69 korun

Best Film Fest aneb Nejúspěšnější snímky letošního roku jen za 69 korun 11 obrázků v galerii
Volné seskupení tří artových kin v Praze - Evald, Lucerna a Mat – pořádá od 11. do 17. července Best Film Fest, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů první poloviny rokuk 2013. Věrné fanoušky pražských klasických kin čekají lístky za jednotnou cenu 69 korun.

Divácky úspěšná přehlídky se letos uskuteční již počtvrté. Koná se již od roku 2012, vždycky dvakrát, v létě a v zimě. Jedinou změnou této letní verze je neúčast kina Atlas z důvodu červnových záplav a částečného zatopení obou sálů. Kino Atlas se opět přidá k Best Film Festu v prosinci tohoto roku. Na své diváky se v nové podobě těší 1. srpna, kdy se Velký sál kina Atlas otevře po rekonstrukci veřejnosti, přičemž Malý sál zůstává uzavřen až do odvolání.

Z komediálního dramatu Nedotknutelní.

Program Best Film Festu je pestrý. Promítat se budou divácky oblíbené zahraniční tituly, například francouzská tragikomedie Nedotknutelní (2011), muzikál Bídníci (2012), zfilmovaný legendární román F. S. Fitzgeralda s okouzlujícím Leonardem DiCapriem Velký Gatsby (2013) nebo komedie režiséra Pedra Almodóvara Rozkoš v oblacích (2013).

"Depkař" Pedro Almodóvar režíroval komedii Rozkoš v oblacích.

Chybět nebudou ani snímky oceněné na světových festivalech, například strhující drama Hon (2012) dánského režiséra Thomase Vinterberga, Oscarem ověnčené Argo (2012) režiséra Bena Afflecka a nejnovější film Quentina Tarantina, Nespoutaný Django (2012). Z českých titulů si budete moci zajít například na Čtyřlístek ve službách krále (2013), dokument Šmejdi (2013) nebo koprodukční thriller Ve stínu (2012).

Kompletní program Best Film Festu najdete zde.

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články