Natáčení filmu Příběh Kmotra jde do finále, uzavře se s posledními červnovými dny.

Natáčení filmu Příběh Kmotra jde do finále, uzavře se s posledními červnovými dny. 27 obrázků v galerii
Natáčení stále aktuálního Příběhu kmotra končí. Ve čtvrtek 27. června padne poslední klapka. Bude symbolická - bude se krást. V tomto případě nepůjde o miliony, ani o zlato a cenné kovy, ale o židovské náhrobky.

Filmu Příběh kmotra a jeho přípravě věnoval Petr Nikolaev a jeho tým několik let. Sám k němu napsal scénář, který vychází z bestselleru Jaroslava Kmenty Kmotr Mrázek. Postavu kmotra Františka Vedrala ztvárnil Ondřej Vetchý, jeho protikladem a v podstatě neoddělitelným protějškem je policejní vyšetřovatel Čestmír Cajthalm – Lukáš Vaculík. Petr Nikolaev k příběhu dodává: „ Příběh popisuje celou naší nedávnou minulost, sám o sobě není novým, něco takové bylo, je a bohužel asi i bude. Samotná postava Františka Vedrala je v podstatě fúzí několika osudů. On nebyl jediným kmotrem. Takových jako on je stále bohužel mnoho a nutno dodat, že jim není tak úplně jedno, že tento film vzniká.“

V následujících týdnech se práce přesunou do studií na finální úpravy tak, aby se stihla premiéra filmu Příběh kmotra v českých kinech 17. října 2013.

V galerii článku najdete desítky nových fotografií z natáčení.

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články