11.5.2013, 20:38 aktualizováno 13.5.2013, 11:53

Marvelovský S.H.I.E.L.D. se přesouvá na stanici ABC (aktualizováno)

Marvelovský S.H.I.E.L.D. se přesouvá na stanici ABC (aktualizováno) 4 obrázky v galerii
Whedonovy Avengeři vzbudili velký zájem o film či seriál pojednávající o super tajné skupině agentů, kteří pracují pro organizaci jménem S.H.I.E.L.D..

Ve filmech nejlépe "obyčejné agenty" prezentoval Phil Coulson, který se dočkal výrazného prostoru v Avengers (2012) a u mnohých diváků je v rámci obliby na stejném stupni, jako superhrdinové (a superpadouši).

Seriál, jenž se bude vysílat na již zmíněné stanici ABC, je pod přísnou kontrolou režiséra Avengers Josse Whedona a měl by pojednávat o centrálním vedení tajné organizace S.H.I.E.L.D.u. V seriálu se nám znovu představí agent Coulson hraný sympatickým Clarkem Greggem. Stanice doufá, že prvního promo videa bychom se mohli dočkat již po odvysílání závěrečné epizody Once Upon a Time.

Dalších rolí se ujali (poměrně neznámí) herci a herečky Ming-Na, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Brett Dalton a Iain De Caestecker.

UPDATE: Je vidět, že Marvel nehodlá nic ponechat náhodě. I přes hromadu neznámých herců to vypadá (jak jen to může z 30 vteřinového televizního spotu vypadat), že se casting velice povedl a Clark Gregg dává upoutávce a zároveň i S.H.I.E.L.D. týmu patřičnou dávku zábavnosti i respektu.

Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články