Sacha Baron Cohen plánuje natočit Lesbičku

Sacha Baron Cohen plánuje natočit Lesbičku 5 obrázků v galerii
Borat, Brüno, Diktátor a teď Lesba. Tak to je velmi stručný výčet provokativních a kontroverzních komedií pro otrlé z dílny britského herce Sachy Barona Cohena.

Jedni říkají, že mu není nic svaté (a oslavují ho proto), jiní, že je to prostě "*ovado". Ať si kdo chce co chce říká, ať si matka slzy utírá, Sacha se prostě nevzdává a kromě toho, že ztvární zpěváka populární rockové skupiny Queen Freddieho Mercuryho v zatím nepojmenovaném životopisném snímku, zamíří i do Hong Kongu, aby zde natočil snímek The Lesbian.

Sacha a jeho kolega Anthony Hines vytvořili námět vyycházející ze skutečné události: Hongkongský miliardář Cecil Chao nabídl jakémukoli muži 65 milionů dolarů, když se ožení s jeho lesbickou dcerou. Gigi Chao je krásná úspěšná mladá žena, která studovala (stejně jako její otec) architekturu v Anglii. Muži jí nic neříkají a již 7 let žije s ženou, kterou si vzala v Paříži. Sňatek však v Hong Kongu neplatí a nabídka jejího otce proto trvá.

Skutečná Gigi Chao

Cohen se netají tím, že je fanouškem dánského sitcomu Klovn a jeho filmové podoby Klovn: The Movie a najal oba jeho scénáristy Caspera Christensena a Franka Hvama, aby podle výše zmíněného námětu napsali scénář.

Asi ani nemá cenu říkat, že můžeme očekávat poněkud zvrhlejší smysl pro humor a snímek nevhodný pro mládež. Zajímavé ale je, že zájem filmařů zaujal i samotného pana Chao, který se chce na projektu podílet, ovšem pouze pod podmínkou, že bude ve filmu podán jako kladný hrdina.

Jen dodám, že snímek o Freddiem Mercurym by se měl začít natáčet na sklonku letošního roku a že Sacha v současné době piluje zpěvákův akcent a pracuje se svým hlasem na hodinách zpěvu, přestože sám ještě neví, zda bude ve snímku skutečně zpívat. Režisérem bude podle všeho Tom Hooper.

Ankety
Ocenili byste čtvrtý díl Návratu do budoucnosti?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist