Pitt, Lerman a LaBeouf - 3 muži v tanku

Pitt, Lerman a LaBeouf - 3 muži v tanku 5 obrázků v galerii
Letos v září by se měly rozjet kamery na připravovaném projektu režiséra, scénáristy a producenta Davida Ayera. Příběh z pera samotného Davida nás vrátí v čase a podíváme se na poslední dny II. světové války. Snímek se jmenuje Fury a slibuje divákům obrovskou tankovou bitvu a neuvěřitelnou akci!

Takže pěkně popřádku. Píše se rok 1945 a hlavními hrdiny příběhu je skupina 5 mužů, která tvoří posádku amerického tanku Sherman s přezdívkou Fury. Jejich úkolem je bojovat se zbytky německých vojsk v posledních dnech války. Velitelem tanku je seržant Wardaddy, který má pod sebou další 4 muže. Mezi nimi i vojenského písaře Normana Ellisona.

David Ayer a Keanu Reeves se sešli při natáčení thrilleru Street Kings

"Chci vnést do tohoto žánru čerstvý závan vzduchu," uvedl David Ayer. "Chci ukázat, co tito muži prožívali. Jejich příběh bude komplexním a čestným ztvárněním. Součástí bude úžasná, neuvěřitelná akce a bohaté postavy. Plánuji oživit tankovou bitvu způsobem, jaký sedí modernímu publiku."

Shia LaBeouf

A co víc, Ayerovi se pro snímek podařilo získat i tři zvučná jména! Wardaddyho si zahraje Brad Pitt, Ellisona Logan Lerman (hrdina filmů s Percym Jacksonem) a třetím mužem do tanku je Shia LaBeouf.

Logan Lerman | Foto: Twentieth Century Fox Film Corporation

Produkovat Fury budou Bill Block, Ethan Smith a John Lesher. Rozpočet filmu je předběžně stanoven na 80 milionů dolarů a Ayer se poprvé ve své kariéře vydá mimo své obvyklé žánrové pole - syrová policejní dramata.

Ankety
Na který premiérový (20. 2. 2020) film půjdete do kina?
Ježek Sonic
Sviňa
Mosley
Chvění
Ixcanul
Král Petr I.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist