Babovřesky míří do kin - lidová komedie si zaslouží pořádně lidovou SOUTĚŽ!

Babovřesky míří do kin - lidová komedie si zaslouží pořádně lidovou SOUTĚŽ! 11 obrázků v galerii
Kritici se mohou chytat za hlavu, trhat si vlasy, slibovat zápalné VHSky a k ničemu jim to nebude. Novinka Zdeňka Trošky se bude těšit zájmu diváků. Ostatně, svým zaměřením připomíná nejslavnější kousek tohoto tvůrce - slavné Slunce, seno.

Oficiální text distributora: Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvnou komedií ze života současné jihočeské vesnice Babovřesky, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou. Slovy režiséra: "Je to prostě film tak 'trošku' ze života." Po smrti stoleté Trudy zůstanou na konci vesnice lukrativní pozemky se starým domem. To se hodí starostovi a jeho příbuznému, kteří mají na pozemky zálusk a chtějí zde vybudovat autobazar. Jenže pozůstalí Hálovi se synem Adamem, se rozhodnou, že se jim vila líbí a opraví ji, i když v ní prý straší.

Babovřesky (2013) uvede distribuční společnost Falcon do kin již tento čtvrtek a protože jde o komedii, mají i ceny příjemně humorný nádech. Ostatně, už vám někdo někdy dal holinky s logem filmu? Že nedal? Tak vidíte! A k tomu si ještě můžete odnést khaki triko a pěknou zástěru.

Stačí správně zodpovědět následující otázku a jedna z cen může být vaše.

V jakém pořadí jdou za sebou díly slavné "hoštické" trilogie?

Své odpovědi posílejte na soutez@kinobox.cz do 15.02. do 12:00.

Ankety
Jste fanoušky Van Helsinga?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist