Twilight sága u konce? Možná ne!

Twilight sága u konce? Možná ne! 15 obrázků v galerii
Twilight sága letos naposled ovládne kina v listopadové premiéře. Znamená to konec jednoho fenoménu? Hádáte správně, že tak jednoduché to nebude. Zvažuje se možnost dalšího pokračování. Ale trochu jiného...

Fanoušci ságy truchlí. Jejich milovaný příběh by měl letos v kinech zakotvit naposledy. Možná ale všechno nakonec bude jinak. Objevily se totiž fámy, že by fenomén mohl pokračovat ve svém tažení dále a to v rámci televizní série. Nebude to ale již o hlavním triu Bella, Edward a Jacob. Do centra dění budou dány s největší pravděpodobností postavy, kterým nebylo v dosavadních filmech věnováno tolik místa (rodinní příslušníci Cullenových, vlkodlaci, dcera Belly a Edwarda Renesmee a Volturiovi).

Trailer na druhou část Rozbřesku:

Připomeňme si, co nás čeká v listopadové premiéře druhého dílu Rozbřesku. Děj se bude točit okolo proměny Belly v upírku, na což mnozí fanoušci série nedočkavě čekají již od chvíle, kdy do kin vstoupil první díl. Cullenovi, kteří se snaží chránit Bellu od samého začátku, budou muset řešit další nelehkou věc - ochranu Belliny dcery Renesmee od upírů Volturiových, kteří se domnívají, že je nesmrtelným dítětem (a tedy nejmocnější zbraní) a proto ji chtějí pro sebe. Čeká nás finální bitva, která rozhodne o všem.

Každá z vedlejších postav by mohla být hrdinou televizního pokračování a vzhledem k obrovskému úspěchu celé série v kinech je jen otázkou času, než se myšlenky nějaké studio chytne a pustí do světa další příběhy postav ze světa Twilight.

Otázkou však je, zda fanoušci ságy podobné bokovky přijmou a bude-li mít Twilight stejný úspěch "v bedně" jako na plátnech kin. V Americe od začátku října běží již 4. řada populárního seriálu Upíří deníky (2009), kde se krom upírů a vlkodlaků vyskytují i čarodějnice a jiné nadpřirozené jevy. Nebude tím tedy pro diváka daného žánru v televizi už trošičku "přeupírováno"?

Ankety
Těšíte se na bondovku Není čas zemřít?
Strašně moc!
Trochu
Vůbec ne
Nevím, o co jde
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist