Finální dovršení trilogie “HOBITA” Petera Jacksona bude mít světovou premiéru v červenci 2014

Finální dovršení trilogie “HOBITA” Petera Jacksona bude mít světovou premiéru v červenci 2014 6 obrázků v galerii
Společnosti Warner Bros Pictures a Metro-Goldwyn-Mayer Pictures oznámili, že finální film trilogie Petera Jacksona Hobit, nyní pojmenovaný “ Hobit: Tam a zase zpátky” bude mít světovou premiéru 18. července 2014. Všechny filmy této trilogie jsou produkovány společnostmi New Line Cinema a Metro-Goldwyn-Mayer Pictures.

Název druhého filmu je “THE DESOLATION OF SMAUG” a název třetího filmu je “HOBIT: TAM A ZASE ZPÁTKY”.

Studio rovněž oznámilo název druhého filmu trilogie “The Hobbit: The Desolation of Smaug,”, premiéra je uskuteční 13.prosince 2013.  První film “Hobit: Neočekávaná cesta,” zahájí tuto trilogii 14.prosince 2012. Trilogie natáčená ve 3D běží při osmačtyřiceti snímcích za sekundu. Pro zajímavost, běžná, dosavadní projekce je 24 snímků za vteřinu pro kina a 25 snímků pro televize. Přechodem na 48 snímků za sekundu se obraz zásadně zkvalitní a zostří. V českých kinech film bude uveden ve 2D a 3D.

Můžeme prozradit, že s vysoce ostrým obrazem se objevily hlasy jak positivní, tak negativní, které většinou přirovnávají ostrost k televizním záznamům točeným v HD rozlišení (pokud si např. na nových HD televizorech nenastavíte filtr, pak všechny filmy vypadají jako televizní inscenace). Příjemná filmová neostrost se vytrácí a s ní i poetika filmu. Nechme se překvapit, jestli Hobit bude až nepříjemně ostrý, nebo dokonale profesionální.

Prezident americké distribuce Dan Fellman uvádí: “Chtěli jsme mít kratší pauzu mezi druhým a třetím filmem trilogie. Myslíme si, že Hobit je dokonalý letní hit a především fanoušci ocení shlédnutí finále tohoto epického dobrodružství."

Veronika Kwan Vandenberg, Prezidentka  mezinárodní distribuce, Warner Bros. Pictures. dodává, “Hobit: Tam a zase zpátky’ bude akční podívaná s famózním závěrem, tak jak si tato trilogie právem zasluhuje". Uvedení v létě slibuje velkou událost fanoušků po celém světě. Trilogie  “Hobit” je vytvořena společnostmi New Line Cinema a Metro-Goldwyn-Mayer Pictures. Kinovým distributorem po celém světě je Warner Bros Pictures ve vybraných zahraničních teritoriích, MGM má na starosti veškerá mezinárodní televizní licenční práva.

Ankety
Ocenili byste čtvrtý díl Návratu do budoucnosti?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist