Lucie Bílá: "Český lev není výstup na Mount Everest, to je bungee jumping."

Lucie Bílá: "Český lev není výstup na Mount Everest, to je bungee jumping." 7 obrázků v galerii
Karel Gott, Jiří Suchý, Václav Neckář, Ondřej Soukup, Marta Kubišová, Vojtěch Dyk, Martin Dejdar, Eva Pilarová, Ivan Hlas, Mário Klemens, Filip Renč, Květa Fialová, Jakub Prachař, Petra Černocká, František Černý, Karel Holas, Barbora Seidlová, Jiří Pecha, Jan Hrušínský, Jitka Zelenohorská, Filip Renč, Pavlína Filipovská, Jiří Korn, Varhan Orchestrovič Bauer, Petr Malásek a ministryně kultury Alena Hanáková. Ti všichni budou v sobotu 3. března 2012 v přímém přenosu na ČT1 předávat výroční filmové ceny ČESKÝ LEV. Nové majitele získá celkem patnáct sošek z nižborských skláren Rückl Crystal.

„Jsem zvyklá pracovat a jet naplno, ale tohle není výstup na Mount Everest, tohle je skok bungee jumping," směje se čtrnáctinásobná Česká slavice a pro sobotní večer i moderátorka Lucie Bílá. "Nicméně tohle je přesně to, proč jsem nabídku na moderování Českého lva přijala. Čím víc se sobota blíží, tím víc adrenalinu v sobě cítím a tím jsem šťastnější. Připadám si, jako bych se chystala na velmi, velmi důležité rande. A hodlám si to rande pořádně užít."

Když se zeptám, z čeho má největší obavy, na chvíli se zamyslí a pak řekne: "Jestli mám teď nějaké přání, taky aby mě do zítřejšího večera už nikdo nestrašil větami typu:  Ty jsi tak statečná, ty jsi tak odvážná," a zase se rozesměje naplno.

Jitka Molavcová, Jiří Suchý, Květa Fialová a Karel Gott budou kromě jiných v sobotu večer předávat České lvy.

"Poprvé v historii přímých televizních přenosů budeme pracovat s projekcí, která má více než 21 metrů," prozrazuje největší vychytávku letošních Lvů režisér Petr Vachler. "Chceme, aby si tohle obří plátno užili jak diváci v Lucerně, tak diváci u televize, ačkoliv tím narážíme na spoustu technických problémů. Věřím, že do sobotního večera všechno doladíme a taneční mistrovství skupiny 420 People si užijí opravdu všichni, diváci v prvních řadách, v posledních řadách i diváci doma u televize. Budou tančit na takové pecky, jakými jsou Carmina Burana, Óda na radost, Bolero, Proč bychom se netěšili atd."

„Dnešní zkouška začala úplně perfektně s Karlem Gottem a Květou Fialovou," pokračuje Petr Vachler. "Ačkoliv se v životě nepotkali, doplňovali se tak skvělým způsobem, jakoby spolu vystupovali odjakživa. Stejně bezvadně dopadla i vzápětí zkouška s Jiřím Suchým a Jitkou Molavcovou. Během pár minut jsme zvládli první i poslední předávající dvojici, a jestli to takhle půjde i zítra večer, tak to bude super a budu spokojen."

FOTO: 5x ONDŘEJ DOBIÁŠ

Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist