Český lev 2011: Hlasoval druhý nejvyšší počet akademiků v historii!

Český lev 2011: Hlasoval druhý nejvyšší počet akademiků v historii! 2 obrázky v galerii
V multikině Slovanský dům odstartovaly DNY ČESKÉHO LVA, které v Praze a brněnské Olympii potrvají až do 29. února 2012. Na programu jsou Poupata, Alois Nebel, Nevinnost, Odcházení, Rodina je základ státu, Lidice, Fimfárum – do třetice všeho dobrého, Perfect Days – I ženy mají své dny, Dům, Autopohádky a Nickyho rodina.

Slavnostní zahájení obstarala projekce filmu Poupata, který s deseti nominacemi patří mezi největší favority finálového galavečera. Uvedení Poupat se mj. zúčastnili režisér filmu Zdeněk Jiráský, kameraman Vladimír Smutný, mistr zvuku Daniel Němec, herci Vladimír Javorský, Josef Láska a Kateřina Jandáčková a samozřejmě i ředitel České filmové a televizní akademie Petr Vachler.

Petr Vachler baví publikum i Josefa Lásku s Kateřinou Jandáčkovou.

Jinak výsledky Českého lva 2011 už jsou sečteny a momentálně platnost všech hlasů i jejich správný součet prochází kontrolou notářky. Letos hlasoval druhý nejvyšší počet hlasujících v dosavadní historii Českých lvů. Jen loni jich hlasovalo více a sice 121.

Slavnostní galavečer Českých lvů proběhne už příští sobotu 3. března 2012 ve Velkém sále pražské Lucerny a jeho moderátorkou bude držitelka Ceny Thálie a čtrnáctinásobná Česká slavice Lucie Bílá.

FOTO: ONDŘEJ DOBIÁŠ

Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist