Upoutávka na galavečer Českého lva 2011 aneb Jak řve lvice Lucie Bílá?

Upoutávka na galavečer Českého lva 2011 aneb Jak řve lvice Lucie Bílá? 6 obrázků v galerii
Čtrnáctinásobná Česká slavice Lucie Bílá bude 3. března 2012 v pražské Lucerně krotit České lvy. V upoutávce na hlavní večer poctivě trénuje a krotí aspoň živly - oheň, vodu a vítr. Podívejte se sami!
Vpravo Pavel Šmerda (alias DJ Dharma), vlevo Marek Rakovický.

Upoutávku s Lucií Bílou natočil režisér Petr Vachler. Kameramanem byl Radimem Paluš. Nahrávku Českého národního symfonického orchestru s dirigentem Zdeňkem Košlerem z roku 1994 zremixovali v bratislavském Studiu LavaSound Pavel Šmerda (alias Dharma, Kashmir 9:41) a Marek Rakovický (Lavagance). Symfonická báseň Vltava z cyklu Bedřicha Smetany Má vlast předznamenává ústřední téma hlavního večera, který bude věnován hudbě a slavným českým zpěvákům spjatým s českou kinematografií. 

Spot se točil v pražských ateliérech Pokrok na speciální kamery, které umožňují ve vysoké kvalitě točit zpomalené záběry, tzv. kamery highspeed (v tomto případě Phantom Flex). Trikově se dokončoval pod vedením Tomáše Gaislera v postprodukčním Studiu Pokrok. Rozeznáte umělou, počítačovou, vodu od té pravé? Natáčení pro hlavní večer Českého lva tímto nekončí, točit se bude dál a slavnostní předávání bude plné videa a trikových animací.

Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist