Daniel Craig spatřen na place Skyfall

Daniel Craig spatřen na place Skyfall 4 obrázky v galerii
Bond je konečně zpátky! Dlouhou dobu to s ním nevypadalo dobře, nakonec ale natáčení pod vedením multitalentovaného Sama Mendese odstartovalo.

Ke Craigovi se v novém Bondově dobrodružství připojí Javier Bardem, Judi Dench, Naomie Harris, Berenice Marlohe, Ralph Fiennes, Albert Finney a Ben Whishaw. Příběh je popisován následovně: Ve Skyfall si na M došlápne její minulost, což prověří Bondovu loajalitu. Jakmile dojde k útoku na MI6, dostane 007 za úkol hrozbu vystopovat a zlikvidoval, a to za každou cenu.

Dějově není Skyfall žádná osvěta, přesto se nejde na nového Bonda netěšit. Mendes (Americká krása / 1999) ještě nenatočil špatný film a Bondovi dravější a realističtější přístup (v kombinaci se světlovlasým Craigem, který je na prvních fotkách pro Bonda netypicky „zabradkovaný") vyloženě svědčí.

Snímek vstoupí do českých kin 25. října 2012.

Víte že?...

... se Daniel Craig nechal slyšet, že má z natáčecích průtahů obavy, aby se dokázal plně navrátit do role? Ve svých 43 letech už se prý cítí trochu starý na podobně fyzicky náročné role. Pche, co by pak měli říkat Expendables?!

Ankety
Ocenili byste čtvrtý díl Návratu do budoucnosti?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist