Trapná erotická scéna Hugha Jackmana

Trapná erotická scéna Hugha Jackmana 3 obrázky v galerii
Hugh Jackman
Na plátně herec Hugh Jackman většinou ztvárňuje drsňáky (a jsme za to rádi). V některých rolích se ale musí občas potýkat s řadou trapných momentů. A protože má dnes narozeniny, "podle" na jeden takový moment z jeho kariéry zavzpomínáme.

A ne, nemyslíme tím jeho tancování na Broadwayi, protože to je ve skutečnosti skvělé. Myslíme (ne)oblíbené téma všech herců - erotické scény.

Jackman zavzpomínal na natáčení milostné scény s Jennifer Garner (Elektra, Alias) pro film Máslo a jak asi tušíte, nebyl z toho nejnadšenější.

"Už na začátku to samo o sobě bylo směšné. Natáčeli jsme erotickou scénu, odehrávající se v autě mimo záběr. Museli jsme si s Jennifer sednout do auta a vzdychat. Režisér seděl na sedadle řidiče a na místě spolujezdce měl nahrávací výbavu. To by úplně stačilo, ovšem v tu chvíli nám zvukař řekl, že takhle to nepůjde. A ta pravá trapnost začala," směje se Jackman, "Jeden předstíral, že má sex s tím druhým, zatímco ten druhý seděl a mlčel. Bylo to hrozně ponižující. Chlapi u sexu nikdy neznějí dobře. Je to nemožné."

Máslo
Máslo
Ankety
Která verze intra se vám líbí nejvíc?
Hra o trůny
Černobyl
Perníkový táta
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist