Jennifer Aniston jednou na režiséra hodila židli

Jennifer Aniston jednou na režiséra hodila židli 3 obrázky v galerii
Pařba o Vánocích | Foto: Paramount Pictures
Existuje určitě mnoho způsobů ventilování vzteku. Některé jsou efektivnější, jiné méně. A některé obsahují, jako v případě oslavenkyně, která má dnes 51. narozeniny (ano, také se nám tomu při pohledu na její poslední filmy nechce věřit), vržené židle.

Jennifer Aniston má za sebou pořádný kus kariéry a co si budeme povídat, ne vždy vše šlapalo jako po máslo. Občas se naopak situace pěkně zvrtne. Co se stane pak? Pohledná "Rachel" prozradila, že během svého hereckého působení hodila na jistého režiséra židli.

"Nebyla jsem na sebe v tu chvíli úplně nejpyšnější, ale choval se opravdu hrozně ke scenáristovi a asistentům. Když pak vešel do místnosti, hodila jsem po něm židli. Samozřejmě jsem minula, ale zařvala jsem na něj, že se takhle nemůže k lidem chovat," uvedla k incidentu Aniston.

Oblíbená komediální herečka bohužel nijak nenaznačila, o kterého režiséra by se mohlo jednat. A vzhledem k tomu, s kolika tvůrci během své úspěšné dlouholeté kariéry spolupracovala, by bylo velmi těžké si tipnout.

Je prostě báječná | Foto: Clarius Entertainment
Pařba o Vánocích | Foto: Paramount Pictures
Ankety
Zaujala vás titulní skladba k 25. filmové bondovce?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist