Jak vypadá kostým Catwoman v The Dark Knight Rises?

Jak vypadá kostým Catwoman v The Dark Knight Rises? 2 obrázky v galerii
Jde o jednu z nejčastějších otázek fanoušků série: Jakým způsobem pojme režisér Christopher Nolan Catwoman? Dokáže jí napravit zničenou filmovou reputaci?

Obavy jsou na místě. Samozřejmě ne kvůli skvělé Michelle Pfeiffer v Batman se vrací Tima Burtona. Ošívání způsobuje otřesná sólovka kočičí ženy s Halle Berry v hlavní roli, které jsme se před nedávnem věnovali ve Slavných propadácích. Catwoman z roku 2004 to mimo jiné prohrála díky nevhodnému zvolenému kostýmu, který působil jako kombinace vlhkého snu zlobivého návrháře a ušního fetišisty. Jak se dalo od Nolana čekat, něco takového nás v jeho podání nečeká. Viz první oficiální foto celého kostýmu Catwoman:

Jak je vidno, Nolan vsadil na podstatně praktičtější styl, což je jenom dobře. Teď je jen otázkou, jak si Anne Hathaway s rolí poradí. Ale to by pro ni neměl být, vzhledem k jejím hereckým kvalitám (a půvabům), žádný velký problém.

Víte že?...

... Christopher Nolan je první, kdo režíruje více než dva filmy o Batmanovi? Stejně tak je Christian Bale prvním hercem, který si oblékl netopýří kostým ve více než dvou filmech.

Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist