Jaké bylo podle Jennifer Aniston loučení s Přáteli?

Jaké bylo podle Jennifer Aniston loučení s Přáteli? 3 obrázky v galerii
Jennifer Aniston jako Rachel Greenová | Foto: NBC
Jennifer Aniston dnes oslavila narozeniny. Kdykoli s ní někdo mluví, v určitou chvíli se konverzace stočí na Přátele a to, zda se někdy ještě objeví. Nedávno jsme vám přinesli zprávu, že na znovu setkání konečně dojde a dnes si povíme, jaké to bylo natáčet před lety poslední díl finální desáté série.

Přestože od natáčení posledního dílu kultovního seriálu Přátelé uteklo už hodně let, herečka Jennifer Aniston (Šéfové na zabití, Millerovi na tripu), která v něm ztvárnila postavu Rachel, si ho vybavuje stále velmi jasně.

"Byla to jedna z nejúžasnějších zkušeností, jakými jsem kdy prošla," prohlásila populární komediální herečka, "Dalo mi to všechno. Nádherné životní a kariérní příležitosti, a obrovskou spoustu zážitků."

Natáčení posledního dílu bylo proto pro Aniston velmi náročné: "Byla to hrůza. V poslední scéně jsme všichni brečeli před celým obecenstvem. Na konci natáčení jsme si otevřeli šampaňské a společně pozorovali západ slunce. Bylo to krásné a smutné zároveň." Od doby, co seriál skončil, se Aniston jako jediná z "přátel" dokázala prosadit u filmu a pravidelně se umisťuje v žebříčku nejlépe vydělávajících hereček v Hollywoodu.

Šéfové na zabití | Foto: Warner Bros. Pictures
Millerovi na tripu | Foto: New Line Cinema
Ankety
Zaujala vás titulní skladba k 25. filmové bondovce?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist