Roland Emmerich bude zase ničit svět

Roland Emmerich bude zase ničit svět 2 obrázky v galerii
Ve Dni nezávislosti útočili na Zemi mimozemšťané, v Godzille řádilo v ulicích monstrum, ve Dni poté celý svět zamrzl a v roce 2012 se ničilo úplně všechno. Roland Emmerich si rád hraje s naší planetou.

A ani v jeho nejnovějším filmu (pokud si ho tedy skutečně zvolí) na tom nebudeme lépe. Emmerich by se měl ujmout adaptace populární Atari videohry Asteroids. Ne, nezbláznili jsme se, skutečně mluvíme o té oldschool pařbě, ve které do zblbnutí vesmírná loď střílela na asteroidy. Studio Universal vidí v látce dostatečný komerční potenciál, aby do ní nacpalo několik set milionů dolarů a k tomu zkušeného Emmericha na post režie. Důvodem zájmu je prý velmi slušný scénář Matta Lopeze (Čarodějův učeň), ve kterém asteroidy již dávno Zemi zničily. Přeživší žijí ve vesmírné kolonii poblíž mimozemšťanů, které považují za spojence. Ukáže se však, že právě emzáci stojí za zničením naší planety a chystají se i na zbytky lidstva. Co to v praxi znamená? Finální vesmírnou bitvu.

Látka bezpochyby hodná Emmericha. A po pitomostech Světová invaze a Skyline by bylo jenom dobře, kdyby se látky ujal. Žánr to potřebuje jako sůl.

Ankety
Který z uvedených muzikálů máte nejraději?
Zpívání v dešti
Hello, Dolly!
My Fair Lady
West Side Story
Kabaret
All That Jazz
Rocky Horror Picture Show
Bídníci
Moulin Rouge!
Fantom opery
jiný
Nemám rád/a muzikály.
Nejnovější články:
Načíst další články