Jaromír Nohavica a další české kapely ve Varech

Jaromír Nohavica a další české kapely ve Varech
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary každoročně nabízí také v doprovodném programu zajímavé hosty, kteří jsou nějakým způsobem svázáni s filmem. Po loňském úspěšném vystoupení oscarového dua Markéta Irglová – Glen Hansard bude hlavní hvězdou letošních koncertních akcí zpěvák, skladatel a hudebník Jaromír Nohavica. Připomeňme, že snímek Petra Zelenky Rok ďábla, věnovaný právě Nohavicově charismatické osobnosti, získal Křišťálový glóbus pro nejlepší film na 37. MFF Karlovy Vary 2002.

V rámci 44. ročníku karlovarského festivalu se návštěvníci mohou těšit na sólový recitál jednoho z našich nejznámějších písničkářů. Jaromír Nohavica vystoupí s kytarou a heligonkou v pátek 10. července v Poštovním dvoře od 22:00 a zahraje nejen své známé písně v překvapujících aranžmá, ale i aktuální novinky z nového alba Ikarus a fanoušci se mohou těšit na další překvapení.Vstupenky na koncert budou v předprodeji v průběhu festivalu na pokladnách festivalu. Podrobné informace budou včas zveřejněny na našich stránkách. Na koncertě budou k zakoupení všechna Nohavicova alba. Více o Jarkovi Nohavicovi na www.nohavica.cz

Další atraktivní koncertní program je připraven na úvod festivalu. V sobotu 4. července se v Poštovním dvoře uskuteční hudební festival ČEZ ENERGY FEST za účasti nejlepších českých kapel!Skupina ČEZ, která je generálním partnerem MFF Karlovy Vary, připravila pro všechny návštěvníky, kteří mají akreditaci nebo festival pass jednodenní hudební maraton. Na ČEZ Energy Fest můžete přijít v sobotu 4. července od 15h do Poštovního dvora a uvidíte to nejlepší z české hudební scény - začínající kapely i hvězdy. Zahrají například Tomáš Klus, Nightwork, Clou, Support Lesbiens, Chinaski nebo Aneta Langerová.

Ankety
Na který premiérový (20. 2. 2020) film půjdete do kina?
Ježek Sonic
Sviňa
Mosley
Chvění
Ixcanul
Král Petr I.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist