Režisérka Nanette Burstein se zaměřuje na dokumenty o různých výjimečných a často excentrických osobách. Takovými jsou jak politička Hillary Clinton, tak producent Robert Evans či programátor John McAfee. Zjevně nejvíc bizarní svět, do nějž zavítala s kamerou, je prostředí kulturistických soutěží. Přesněji – zajímá se víc o zákulisí a o to, co znamená stát se šampionem v kulturistice.
Sally McNeil mohla vyhrávat soutěže, ale rozhodla se, že bude víc podporovat svého manžela. Začala si vydělávat soukromým zápasením s muži (jemuž se slangově říkalo „svalová prostituce“) a většinu peněz utratila za manželovy steroidy. Ten se však v důsledku jejich užívání stával stále agresivnějším. Dílo, z něhož by se snadno mohl stát další Tiger King, tedy freak show vyžívající se v podivnostech, je spíš humanistickým portrétem o tom, že všechno není takové, jak se na první pohled může zdát. Záleží na úhlu pohledu, co je úkladná vražda, a co zabití v sebeobraně.
Málokterý zločin v dějinách láká tolik pozornosti jako atentát na prezidenta JFK, jenž se odehrál 22. listopadu 1963. Režisér Oliver Stone o tom již v roce 1991 natočil hraný film. Od té doby přibylo mnoho nových informací…
Marvelovské komiksy se rozrostly na třicet titulů. Druhý díl Black Panthera však postrádá původního hrdinu, nahradily ho hned čtyři hrdinky. A padouch je ještě méně padouchovitý než předtím.
Jedna z nejslavnějších knih všech dob se dočkala už třetího zfilmování. Je určitě nejbrutálnější, ale ne nejlepší. Tento díl bude i tom, jak se dá filmovat válka.