30.8.2022, 08:00

HBO Max v září: Očekávejte Elvise od slavného vizionářského režiséra, upíří romantiku, hororovou komedii a další

HBO Max v září: Očekávejte Elvise od slavného vizionářského režiséra, upíří romantiku, hororovou komedii a další 13 obrázků v galerii
Elvis (2022) | Foto: Warner Bros.
Konec měsíce je tady, a tak nadešel ten správný čas na pravidelný výhled všech původních titulů HBO a nejzajímavějších novinek, které v nadcházejícím měsíci nabídne streamovací platforma HBO Max.

Zajímavé novinky

2. září

Elvis (2022)

Hned na začátku měsíce nabídne HBO Max svým předplatitelům a předplatitelkám tento velkolepý snímek od vizionářského a na Oscara nominovaného režiséra Baze Luhrmanna. Biografický snímek Elvis zachycuje dvacet let hudební kariéry Elvise Presleyho (Austin Butler) ve světle jeho komplikovaného vztahu s tajemným manažerem Tomem Parkerem (Tom Hanks). Objeví se zde také jedna z nejdůležitějších postav zpěvákova života Priscilla Presley (Olivia DeJonge). Příběh je vyprávěný perspektivou Parkera, který zprostředkovává svůj pohled na život hudební legendy, její vzestup i pád. Přibližuje jejich vzájemný vztah a morální, kulturní a společenské změny, které během několika desetiletí formovaly USA.

Trailer: Elvis

4. září

Upíří deníky (2009 – 2017)

Upíři, fantasy, drama, horor, thriller a romantika. V tomto teen seriálu se v hlavních rolích objevila slavná jména jako Nina Dobrev, Ian Somerhalder a Paul Wesley. HBO Max nyní zpřístupní všech jeho osm sérií po 22 dílech po zhruba 40 minutách. Příběh vypráví o dvou upířích bratrech, kteří jsou zamilovaní do krásné dívky z města, mezi jehož obyvateli žijí nadpřirozené bytosti.

Trailer: Upíří deníky

7. září

Malý Sheldon (2017 – 2022)

Během deseti let vysílání seriálu Teorie velkého třesku diváci a divačky poznali ikonického, výstředního a neobyčejného vědce Sheldona Coopera (Jim Parsons). Tento komediální seriál je spin-off, který se vrací do Sheldonova dětství a poukazuje tak na všechny události, jež z něj postupně formovaly muže, jakým se stal. Na HBO Max přibude jeho pátá sezóna, která přinese 22 epizod po 20 minutách.

Trailer: Malý Sheldon

30. září

Gotham (2014 – 2019)

Na konci měsíce tato streamovací platforma nabídne ještě pět kompletních sérií tohoto kriminálního seriálu z prostředí slavného temného Gothamu (Batman). V hlavní roli tentokrát není Batman, ale James Gordon (Ben McKenzie), který zde ovšem není komisařem, jak jej známe z batmanovských filmů, nýbrž policejním zelenáčem, jenž se postaví zločinu a korupci v Gotham City a chce na vlastní pěst pomstít vraždu rodičů Bruce Wayna.

Trailer: Gotham

Původní tituly

16. září

Los Espookys (2019 – 2022)

HBO Max nabídne také druhou sezónu tohoto komediálního amerického seriálu, která bude mít šest nových epizod po 30 minutách. Příběh sleduje skupinku přátel, kteří promění svou lásku k hororům v podnikání. Jak? Rozhodnou se strašit ty, kteří to vyhledávají. Děj se odehrává v Mexiku, kde jsou tajemné a paranormální jevy běžnou součástí každodenního života. Hlavní postavou je Renaldo, šlechetný, laskavý a naivní mladík, blázen do krváků a hororů. Přidá se k němu Ursula, tvrdá, klidná a rozvážná dívka, která má na starost logistiku a realizaci všech zakázek. Další členkou společnosti je její sestra Tati a Renaldův nejlepší kamarád Andres.

Trailer: Los Espookys

17. září

Secret Origin of the Batwheels (2022)

Jedná se o jednodílný animovaný speciál, který vypráví „tajný“ příběh o Batmanově autíčku, jež si zformovalo svou vlastní ligu spravedlnosti skládající se z letadla, motorky, traktoru a dvou speciálních aut. Všechna vozidla jsou personifikovanými hrdiny, kteří se vydávají do ulic měst, aby bojovali za mír a spravedlnost mezi vozidly.

Trailer: Secret Origin of the Batwheels

21. září

Escape from Kabul (2022)

Tento dokumentární film obsahuje dosud neviděné archivní záběry historické konfrontace na kábulském letišti od stažení amerických jednotek z Afghánistánu přes následnou evakuaci afghánských občanů poté, co Taliban obsadil město.


Kinobox: Uf, oni jsou tady! Lepší horor letos neuvidíte

Jordan Peele je králem hororu a společenských komentářů o Spojených státech amerických. Oscarově nás vyděsil svým Uteč, zamotal hlavu s podobenstvím My a teď se pustil do tématu UFO.

Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články