18.8.2022, 17:00

Wednesday Tima Burtona slibuje krev, vraždu a pořádnou dávku divnosti

Wednesday Tima Burtona slibuje krev, vraždu a pořádnou dávku divnosti 3 obrázky v galerii
Wednesday | Foto: Netflix
První oficiální trailer k seriálu Tima Burtona Wednesday je konečně venku, a ačkoli se v něm milovníci Addamsovy rodiny nedočkají svých oblíbených tónů slavné melodie (i když jistý náznak tu je), rozhodně je na co se těšit.

Slavný režisér se s tím totiž nepáře a trailer k Wednesday tak trošku připomíná horor Carrie. Nechybí krev, plameny, potutelný zlověstný úsměv a výkřiky hrůzy.

Inu, tahle rodina nikdy nebyla normální a Wednesday je něco extra. Právě proto si vysloužila vlastní osmidílný seriál, který bude vysílat Netflix na podzim letošního roku. V hlavních rolích se objeví Jenna Ortega jako Wednesday, Catherine Zeta-Jones a Luis Guzmán jako Morticia a Gomez Addamsovi a Isaac Ordonez jako Pugsley. Ve vedlejších rolích se představí Gwendoline Christie, Christina Ricci, Emma Myers, Thora Birch a další.

Wednesday právě nastupuje na internátní školu Nevermore Academy, kde se kdysi seznámili její rodiče. Škola pro společenské vyvrhely je místem, které její rodiče milují a doufají, že si tu jejich dcera najde něco jako přátele. O to ale Wednesday ani příliš nestojí, začínají se tu totiž rozvíjet její psychické schopnosti a dívka se zaplete do řešení záhady vražedné síly terorizující město a odhalí tajemství, které spojilo její rodiče. Dokáže k tomu všemu zvládat školu a nové vztahy se spolužáky?

K vydanému traileru jsou k dispozici i první portréty Addamsovy rodiny, které Netflix publikoval v časopise Vanity Fair. Tim Burton režíroval první čtyři epizody seriálu a působí i jako výkonný producent.

Wednesday | Foto: Netflix

Kinobox: Predátora dnes může zabít i malá holka

Už sedmý film s monstrem, kterému abstraktně říkáme Predátor (i když se jmenuje jinak), se poprvé odehrává v hluboké minulosti a poprvé je hlavní hrdinkou žena, členka kmene Komančů.

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články