Jan Budař se jako rozmazlený následník trůnu musí vzdát mamahotelu a vyrazit do světa. Princ Mamánek v prvním traileru

Jan Budař se jako rozmazlený následník trůnu musí vzdát mamahotelu a vyrazit do světa. Princ Mamánek v prvním traileru
Princ Mamánek | Foto: Bontonfilm
Netradiční pohádka Princ Mamánek Jana Budaře vyšla nejdříve jako kniha. Až později se herec rozhodl, že ji adaptuje jako film. Sám se ujal scénáře, režie i hlavní role. Princ Mamánek bude mít v kinech premiéru již v říjnu, k dispozici je nyní první oficiální trailer.

Princ Ludvík měl v životě vždy všechno, nač si vzpomněl. Nyní je mu ale přes třicet, z rodného zámku má mamahotel, kde mu královna stále ještě dává dobrou noc, a jeho otec si zoufalstvím rve vlasy, neboť představa zodpovědného a úctyhodného následníka trůny se mu každým dnem vzdaluje. Rozhodne se proto pro velmi radikální krok. Jednoho krásného dne nechá prince Ludvíka, aby se probudil uprostřed lesa v obyčejném oblečení v doprovodu svérázného rytíře Hudrovala. Stojí před ním cesta za poznáním skutečného světa i zodpovědnosti.

V dalších rolích se představí Ondřej Vetchý, Martin Huba, Veronika Khek Kubařová, Vladimír Javorský, Jana Nagyová, Boleslav Polívka a další. Do kin zamíří Princ Mamánek 27. října letošního roku.


Kinobox: Tento film není o Vietnamu, je to Vietnam. Hotová apokalypsa!

Do kin přichází po letech nejslavnější protiválečný film všech dob – Apocalypse Now. Tento sestřih má 183 minut a odpovídá nejvíc tomu, čeho chtěl dosáhnout režisér Francis Ford Coppola. Takové dílo by dnes už nemohlo vzniknout.

Ankety
Řídíte se při výběru filmů a seriálů doporučeními a recenzemi?
Ano, čtu recenze i doporučení uživatelek a uživatelů.
Předem čtu jenom doporučení uživatelek a uživatelů.
Předem čtu jenom recenze.
Doporučeními se neřídím, spoléhám se na vlastní vkus a potřeby.
Recenze čtu zásadně až po zhlédnutí filmu nebo seriálu.
Recenze ani doporučení mě vůbec nezajímají.
Spíš si nechám něco doporučit od přátel a známých.
Nejnovější články:
Načíst další články