Venom 3: Tom Hardy prozradil, jak to vypadá s pokračováním oblíbené série

Venom 3: Tom Hardy prozradil, jak to vypadá s pokračováním oblíbené série 11 obrázků v galerii
Venom | Foto: Sony Pictures Entertainment (SPE)
Morbius nám svým propadem v kinech připomněl, že ne vše s nálepkou Marvelu milovníci této komiksové franšízy automaticky nechají uspět. V tuhle chvíli jde ale spíše o výjimku potvrzující pravidlo. Ostatně, i průměrný Venom v kinech obrovsky zazářil.

První Venom z roku 2018 je zajímavý fenomén. Ve všech ohledech průměrný komiksový film, navíc často zastaralý v tom, jakým způsobem vypráví (hodně v rámci neohrabanosti připomíná komiksové adaptace z devadesátek a propadák Morbius vesměs obsahuje ty samé chyby), a přesto mnohými adorovaný a v kinech úspěšný. Celosvětové tržby se zastavily na 856 milionech, což je prostě neuvěřitelné číslo. Jistě, Venom je značně populární charakter, jen on by ale na něco takového nestačil. Bylo to charisma Toma Hardyho, které k filmu dokázalo přitáhnout pozornost očí po celém světě.

Dvojka sice skončila jen na půl miliardě, nastoupila ale do kin v době probíhající pandemie a co je pro studio určující, z amerických kin si odnesla stejně jako první díl (tedy 213 milionů). To znamená, že diváci zůstali a cestička k úspěšné trojce je vyšlapaná. Její přípravy minulý čtvrtek potvrdil Hardy, jenž na svém instagramovém účtu sdílel první stranu scénáře.

Jak z příspěvku vidíme, autory příběhu jsou opět Hardy a Kelly Marcel, kteří společně napsali námět dvojky, přičemž Marcel se znovu postará o celý scénář.

Hardy zveřejnil obrázek bez popisku a vypnul komentáře. V tuhle chvíli se tak můžeme jen dohadovat, zda je scénář již hotový, nebo se na něm teprve pracuje. Odhalení přichází osm měsíců po premiéře dvojky Venoma. Ta se i přes slabší tržby v kinech (pokud porovnáme propad oproti prvnímu dílu) umístila na 7. místě mezi celosvětově nejvýdělečnějšími filmy roku 2021.

Ankety
Je sledování filmů a seriálů součástí vaší dovolené?
Určitě ano, bez toho by to nešlo.
Jak kdy. Pokud není lepší program, tak ano.
Málokdy, snažím se odreagovat jinak.
Spíš ne, není na to čas.
Určitě ne, filmy musí počkat.
Nevím, záleží na situaci.
Nejnovější články:
Načíst další články