Je tu pátek třináctého, tak si pusťte roztomilou černou kočičku

Je tu pátek třináctého, tak si pusťte roztomilou černou kočičku 5 obrázků v galerii
Luck | Foto: Skydance Animation
O tom, že už i Apple TV+ chystá svůj animovaný celovečerní debut, jsme psali před několika měsíci. Nyní se jejich fantasy komedie Luck představuje v prvním oficiálním teaser traileru.

Skydance Animation se sídlem ve španělském Madridu je novým hráčem v oblasti animace a spolupráce s Apple TV+ jí dává velkou šanci prorazit. A podle vydaných záběrů by to nemuselo být špatné. Animace vypadá povedeně a příběh spojený s odvěkým chápáním štěstí a smůly by mohl být zábavný, minimálně trailer je.

Hlavní postavou příběhu je smolařka Sam Greenfield, která vyrůstala v pěstounské péči a považuje se za největší smolařku světa. Jednoho dne ale náhodou objeví Zemi štěstí a rozhodne se, že svůj smolný osud jednou provždy změní. Pomáhat jí v tom budou rozličné magické bytosti včetně černého kocoura, jednorožce nebo draka. Premiéru bude mít snímek Luck na Apple TV+ již 5. srpna letošního roku.

V originálním znění jednotlivým postavám propůjčili hlasy Simon Pegg, Jane Fonda, Whoopi Goldberg, Eva Noblezada, Flula Borg, LilRel Howery, Colin O’Donoghue a John Ratzenberger. Režisérkou snímku je Peggy Holmes a scénář napsal Kiel Murray.

Ankety
Na co se v létě nejvíc těšíte v kině a na streamu?
The Boys, třetí řada
Ms. Marvel
Hustle
Peaky Blinders, finální řada
Jurský svět: Nadvláda
Umbrella Academy, třetí řada
Elvis
Thor: Láska jako hrom
The Gray Man
She-Hulk
Na dovolenou a na koupání!
Nejnovější články:
Načíst další články