Exkluzivně: Kultovní ujetost Párty Hárd pokračuje letním masakrem od Máchova jezera. Márty Pohl představuje necenzurovaný trailer

Exkluzivně: Kultovní ujetost Párty Hárd pokračuje letním masakrem od Máchova jezera. Márty Pohl představuje necenzurovaný trailer 9 obrázků v galerii
Párty Hárder | Foto: ZNK Productions
Párty Hárd (2019) Mártyho Pohla platila za nekorektní akční jízdu natočenou s kamarády za pár korun. Alternativní distribuce především díky YouTube natáhla komunitu podporovatelů a volné pokračování Párty Hárder půjde 23. června rovnou do klasické kinodistribuce. Nekompromisní komedii Párty Hárder plná drsného humoru, vtípků, cameo výstupů, sexu a přírodních panoramat představuje necenzurovaný trailer.

Trailer: Párty Hárder (18+)

Na své si přijdou fanoušci Mártyho Pohla, jedničky Párty Hárd, nekorektních devadesátkových komedií nebo fenoménu Kick Ass. V hlavních rolích se představí kámoši Miky (Jiří Bohatý) a Tomáš (Daniel Žáček), kteří tentokrát zapaří na „Ibize východu“, proslulém Mácháči. Nejprve budou terorizováni v rolích podřadných brigádníků, jako pomyslné vyvrcholení letního lopocení je čeká fesťák Summer Massacre. Opět se můžete těšit na Páju Uheráka (Adam Ernest) a v cameo rolích například na perverzního režiséra homosexuálních pornovideí Krysu (Kostas Zerdaloglu), známého z kultovní Mandragory (1997), nebo na policistu Petra Reifa popularizujícího svou profesi, který si občas odskočí k filmu a do seriálu.

Párty Hárder: Summer Massacre - z natáčení | Foto: Bontonfilm

Pohlovi se na druhý film podařilo v rámci crowdfundingové kampaně vybrat přes milion korun a na snímku je to vidět. Do kin jej uvede distribuční společnost Bontonfilm. Po mimořádně úspěšném filmovém Vyšehradu a Třech Tygrech, kteří budou mít premiéru na konci května, půjde o další občerstvení tuzemské nabídky. Fenomény, které si tak trochu v ústraní žily na internetu, teď zachraňují kinaře. Párty Hárder bude nejdivočejším soustem, uvidíme, kolika divákům a divačkám bude tento mix po chuti.

Párty Hárder: Summer Massacre - z natáčení | Foto: ZNK
Párty Hárd - Adam Ernest | Foto: ZNK Productions
Ankety
Na co se v létě nejvíc těšíte v kině a na streamu?
The Boys, třetí řada
Ms. Marvel
Hustle
Peaky Blinders, finální řada
Jurský svět: Nadvláda
Umbrella Academy, třetí řada
Elvis
Thor: Láska jako hrom
The Gray Man
She-Hulk
Na dovolenou a na koupání!
Nejnovější články:
Načíst další články