„Muži by raději zem spálili, než viděli na Železném trůnu ženu.“ Prequel Hry o trůny má novou upoutávku a charakterové plakáty

„Muži by raději zem spálili, než viděli na Železném trůnu ženu.“ Prequel Hry o trůny má novou upoutávku a charakterové plakáty 10 obrázků v galerii
Rod draka | Foto: HBO Max
První teaser na Rod draka z října loňského roku navodil atmosféru a uvedl do světa, který se odehrává dvě stě let před událostmi Hry o trůny. Ačkoli jde v případě druhé upoutávky stále „jen“ o teaser, už se rozjíždí o poznání více a dává tušit, že zase půjde o mimořádné mocenské klání.

Teaser 2: Rod draka

Rod draka vychází z knih George R. R. Martina Oheň a krev a vypráví příběh rodu Targaryenů, kde to mezi jednotlivými členy dost jiskří. Takže nepůjde o nic, co by diváci a fanoušci Hry o trůny neznali.

Společnost HBO Rod draka pochopitelně promuje přes „trůní“ značku, otázkou nicméně zůstává, s jakým ohlasem se setká. Závěrečná řada Hry o trůny totiž našla dost kritiků.

Nejnovější upoutávce na Rod draka však není co vytknout. Nechybí skvělá výprava, ponurá atmosféra, nové postavy, mocenské boje, intriky ani draci. 22. srpna bude pořádné horko.

Rod draka | Foto: HBO Max

Všechny charakterové plakáty k Rodu draka si můžete prohlédnout zde.

Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články