Blázniví Tři Tygři míří do kin, vyjma svérázného humoru slibují sexy jeptišky a kung-fu akci

Blázniví Tři Tygři míří do kin, vyjma svérázného humoru slibují sexy jeptišky a kung-fu akci 2 obrázky v galerii
Tři Tygři ve filmu: JACKPOT | Foto: Bontonfilm
Začalo to poblázněnou Moravou, následovaly osobité komediální skeče na YouTube, jimiž si získali fanoušky na celém českém i slovenském internetu. Nyní přichází ke slovu velké plátno, kde herci Štěpán Kozub, Albert Čuba, Robin Ferro a Vladimír Polák, známí jako Tři Tygři z ostravského Divadla Mír, hodlají zbořit žebříčky návštěvnosti po celé republice.

Oficiální popis děje je následující: Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro, a snaživý leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák).

Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss toužící po miliónové výhře.

Přiznám se, že jsem osobně nikdy nepodlehl kouzlu Tří Tygrů. Snad i proto na mě trailer působí dost zmatečně a nejistě. Prezentované vtípky se jeví izolované od kontextu a celkově jde –⁠ pocitově –⁠ ⁠o až příliš divoký mix motivů na to, abych se coby nezúčastněný pozorovatel dokázal nějak zorientovat. Nezajímavě ale snímek určitě nepůsobí, o tom žádná. Už pro nečekaně vysokou míru akčních scén, jež jsou v české kinematografii stále vzácností.

Jak na tom výsledný film v rámci zábavnosti bude, to zjistíme 26. května letošního roku, kdy Tři Tygři ve filmu: JACKPOT dorazí do českých kin.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT | Foto: Bontonfilm
Ankety
Zajímá vás Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary?
Určitě, dokonce se tam chystám.
Zajímá, ale nejezdím.
Zajímá mě, co se tam objeví a co se dostane do distribuce.
Moc mě nezajímá.
Nezajímá, festivaly nesleduji.
Je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články