Mořská příšera útočí! Netflix představuje nový animák

Mořská příšera útočí! Netflix představuje nový animák 4 obrázky v galerii
The Sea Beast | Foto: Netflix
Velké mořské dobrodružství vás čeká v létě letošního roku. Netflix na 8. července připravil premiéru nového animovaného snímku The Sea Beast.

Jeho tvůrcem (režisérem, producentem a scenáristou) je Chris Williams, bývalý animátor studia Disney, který pracoval i na snímcích Odvážná Vaiana nebo Velká šestka.

The Sea Beast slibuje velkou dobrodružnou plavbu plnou rozličných mořských bytostí. Světové oceány totiž obsadila hrozivá mořská monstra a největšími hrdiny této doby se stali jejich lovci, kteří pomáhají bezpečnějšímu pohybu po vlnách. Nejslavnějším z nich je i náš hrdina Jacob Holland. Na milovaného lovce ale čeká těžší výzva, než si kdy dokázal přestavit – na jeho loď tajně nastoupila dívka Maisie Brumble. Oba se tak nečekaně vydávají na největší dobrodružství svých životů v dosud neprobádaných vodách.

Hlasy hlavním hrdinům propůjčili Zaris-Angel Hator (Maisie), Jared Harris (kapitán Crow), Karl Urban (Jacob Holland), Marianne Jean-Baptiste, Dan Stevens a Kathy Burke. Podle oficiálního traileru by mohlo jít o úžasnou podívanou.Takže nezapomeňte, The Sea Beast 8. července letošního roku na Netflixu.

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články