27.2.2022, 08:00

Projekt Adam, Bridgertonovi či marvelovský Moon Knight. Těchto 15 očekávaných filmů a seriálů se objeví v březnu na streamovacích službách

Projekt Adam, Bridgertonovi či marvelovský Moon Knight. Těchto 15 očekávaných filmů a seriálů se objeví v březnu na streamovacích službách 3 obrázky v galerii
Moon Knight (2022) | Foto: Disney+
Na březen si toho pro nás VOD služby připravily opravdu hodně. Mrazivé dobrodružné drama, sci-fi s Ryanem Reynoldsem či dráždivý thriller s Benem Affleckem a Anou de Armas. Milovníci seriálů se pak mohou těšit na nové řady populárních sci-fi seriálů, romantické dobovky či historické řežby. Dočkáme se i další seriálové marvelovky či adaptace kultovní akční videohry.

Nejočekávanější filmy

Proti ledu (2022)

Dobrodružné drama inspirované skutečnou událostí se odehrává v roce 1909 a vypráví o dvou průzkumnících z dánské expedice (Nicolaj Coster-Waldau, Joe Cole), kteří uvíznou v Grónsku a čeká je boj o přežití v ledové pustině.

premiéra: 2. března na Netflixu

Projekt Adam (2022)

Hrdinou komediální dobrodružné sci-fi Shawna Levyho (Free Guy) je pilot cestující v čase (Ryan Reynolds), jenž se spojí se svým mladším já a zesnulým otcem, aby se společně vyrovnali se svou minulostí a zároveň zachránili budoucnost.

premiéra: 11. března na Netflixu

Černý krab (2022)

Příběh švédské akční sci-fi celovečerně debutujícího Adama Berga s Noomi Rapace v hlavní roli je zasazený do postapokalyptického světa, v němž musí šest vojáků tajně přepravit záhadný balík přes zamrzlé souostroví.

premiéra: 18. března na Netflixu

Deep Water (2022)

Erotický thriller Adriana Lynea (Osudová přitažlivost, Lolita) svedl dohromady herce Bena Afflecka a Anu de Armas. Ti si zahrají manžele Vica a Melindu, kteří mají trošku podivnou dohodu. Aby nemuseli své neshody řešit rozvodem, je Vic ochotný tolerovat Melindě její aférky. Její milenci však začnou beze stopy mizet a Vic se stane podezřelým z vraždy.

premiéra: 18. března na Hulu

Kapky (2022)

Komorní thriller vypráví o miliardáři (Jesse Plemons), jenž s manželkou (Lily Collins) dorazí na luxusní chatu, kde je však čeká nemilé překvapení v podobě lupiče (Jason Segel).

premiéra: 18. března na Netfliixu


Nejočekávanější seriály

Our Flag Means Death – 1. série (2022)

V roce 1717 se bohatý statkář Stede Bonnet (Rhys Darby), trpící krizí středního věku, rozhodne vzdát svého skromného života, aby se stal pirátem. Komediálně-dobrodružný seriál je založený na skutečném příběhu.

premiéra: 3. března na HBO Max

Star Trek: Picard – 2. série (2022)

Druhá řada dobrodružného sci-fi seriálu, v němž se opět setkáváme s legendárním kapitánem vesmírné lodě Enterprise Jean-Lucem Picardem (Patrick Stewart).

premiéra: 3. března na Paramount+

Lakers: Vzestup dynastie – 1. série (2022)

Drama ze sportovního prostředí se vrací do osmdesátých let minulého století a zachycuje profesní i osobní život legendárního basketbalového týmu Los Angeles Lakers, který se stal symbolem své doby na hřišti i mimo něj. Producentem seriálu je Adam McKay (Boj o moc, K zemi hleď!).

premiéra: 6. března na HBO Max

Poslední království – 5. série (2022)

Závěrečná řada výpravného historického seriálu inspirovaného knižní sérií Bernarda Cornwella, jehož hlavním hrdinou je válečník Uhtred (Alexander Dreymon). Ten se narodil jako Sas, ale vychován byl Vikingy, a nyní se snaží nabýt svého právoplatného dědictví.

premiéra: 9. března na Netflixu

The Orville – 3. série (2022)

The Orville | Foto: Fox Network

Třetí série komediálního sci-fi seriálu z produkce Setha MacFarlanea (Griffinovi, Méďa) o posádce průzkumné lodi ze Země, která stovky let v budoucnosti čelí různým mezigalaktickým výzvám.

premiéra: 10. března na Hulu

Poslední dny Ptolemyho Greye – 1. série (2022)

Nový dramatický seriál bude vyprávět o muži jménem Ptolemy Grey (Samuel L. Jackson). Ten se náhle ocitne bez opatrovníka, jemuž důvěřoval, a dostane se do péče osiřelé teenagerky Robyn. Když se dozvědí o léčbě, která Ptolemymu navrátí vzpomínky ztracené kvůli demenci, začíná cesta za překvapivými skutečnostmi.

premiéra: 11. března na Apple TV+

Life & Beth – 1. série (2022)

Hrdinkou nového komediálního je Beth (Amy Schumer), jíž se po nečekaném incidentu začnou vybavovat vzpomínky na své pubertální já a díky tomu si uvědomí, jak se stala tím, kým je, a kým chce být ve skutečnosti.

premiéra: 18. března na Hulu

Halo – 1. série (2022)

Akční sci-fi seriál, vycházející z populární stejnojmenné videoherní série, pojednává o střetu lidstva s mimozemskou civilizací, k němuž dojde ve 26. století.

premiéra: 24. března na Paramount+

Bridgertonovi – 2. série (2022)

Druhá řada úspěšného romantického seriálu inspirovaného knižním bestsellerem Julie Quinn sleduje příběhy nerozlučných sourozenců z mocné rodiny Bridgertonových a jejich touhu po lásce.

premiéra: 25. března na Netflixu

Moon Knight – 1. série (2022)

Hrdinou nového marvelovského komiksového seriálu bude bývalý americký mariňák (Oscar Isaac), který bojuje s disociativní poruchou identity. Podaří se mu získat schopnosti starého egyptského boha, brzy však zjistí, že tato nově nabytá síla může být pro jeho problematický život požehnáním i prokletím.

premiéra: 30. března na Disney+

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články