Nový Základní instinkt na dohled? Bena Afflecka a sexy agentku z poslední bondovky čeká v erotickém thrilleru Deep Water vášeň i nebezpečí

Nový Základní instinkt na dohled? Bena Afflecka a sexy agentku z poslední bondovky čeká v erotickém thrilleru Deep Water vášeň i nebezpečí 2 obrázky v galerii
Deep Water (2022) | Foto: Hulu
Expert na filmy plné smyslnosti natočil s Benem Affleckem a stále populárnější Anou de Armas další žhavý snímek, při němž se jistě mnoho diváků pořádně zapotí.

Hollywoodský režisér Adrian Lyne, známý hlavně filmy jako Flashdance, 9 a 1/2 týdne, Osudová přitažlivost nebo Lolita, se po mnoha letech vrátil k filmu a podle knižní předlohy Patricie Highsmith natočil erotický thriller Deep Water, v jehož hlavních rolích se objeví Ben Affleck a Ana de Armas (Není čas zemřít).

Teaser: Deep Water

Herecká dvojice si zahraje manželský pár Vica a Melindu. kteří mají poněkud zvláštní dohodu. Aby nemuseli své neshody řešit rozvodem, je Vic ochotný tolerovat Melindě její aférky. Ovšem jen dokud nezačnou beze stopy mizet její milenci a on se nestane podezřelým z vraždy.

Vzhledem k tomu, že první upoutávka je pouze výsekem jedné scény, mnoho bližšího zatím o (dvouapůlhodinovém!) filmu nevíme. Vzhledem k námětu, pověsti režiséra a ústřednímu hereckému duu je každopádně ve vzduchu šance, že bychom se po spoustě let mohli konečně dočkat snímku stylem a snad i kvalitami blízkému kultovnímu Základnímu instinktu.

Film dorazí na streamovací službu Hulu už 18. března.

Ankety
Máte rádi žánr true crime?
Ano, mám.
Mám, ale není můj nejoblíbenější.
Ne, nemám.
Vyhýbám se mu, děsí mě.
Je to pro mě subžánr s velmi různorodou kvalitou.
Co je to true crime?
Nejnovější články:
Načíst další články