Na Novu brzy dorazí Chlap se ztrátou paměti či policejní Šéfka. Chystá se životopisná Iveta či krimi seriál o inteligentní uklízečce v podání Tatiany Dykové

Na Novu brzy dorazí Chlap se ztrátou paměti či policejní Šéfka. Chystá se životopisná Iveta či krimi seriál o inteligentní uklízečce v podání Tatiany Dykové 6 obrázků v galerii
Případy mimořádné Marty (2022) | Foto: Nova
Televize Nova brzy začne vysílat jak osvědčené seriály a pořady v čele s Dámou a králem nebo show Tvoje tvář má známý hlas, tak několik dobře vypadajících novinek. Mezi ty nejzajímavější patří skutečností inspirovaný Chlap či biografie zpěvačky Ivety Bartošové.

Populární imitátorská pěvecká show Tvoje tvář má známý hlas se brzy dočká už deváté série. Uvádět ji budou opět Aleš Háma a Ondřej Sokol, do poroty tentokrát usednou Jakub Kohák, Petra Nesvačilová, Daniel Dangl a Eva Burešová. Premiérové epizody si odbyde například krimi seriál Dáma a král, kde si své role znovu zopakují Tereza Hofová a Matěj Hádek.

Dáma a Král | Foto: Nova

Mezi nové seriály bude patřit krimi Šéfka, v níž budou vyšetřovatelé v podání Kateřiny Winterové, Jana Holíka a Petra Konáše v jednotlivých epizodách objasňovat vraždy. Titulní hrdinka bude současně pátrat po člověku zodpovědném za smrt jejího manžela, jenž byl rovněž policista. Desetidílnému titulu bude patřit sobotní hlavní vysílací čas.

Chlap | Foto: Nova

Další výraznou novinkou bude seriál s názvem Chlap. V titulní roli se představí Tomáš Maštalír, který ztvární uznávaného lékaře, jenž kvůli zranění hlavy přijde o část svých vzpomínek. Titul vychází ze skutečné události. Vysílat se bude každý čtvrtek po skončení krimi seriálu Odznak Vysočina.

Případy mimořádné Marty | Foto: TV Nova

Do žánru krimi bude spadat i seriál nazvaný Případy mimořádné Marty, jenž se právě natáčí. V něm bude pátrat po vrazích policista v podání Romana Zacha. Hlavní postavou ale bude Tatiana Dyková jakožto výjimečně inteligentní uklízečka Marta. Ta za cenné rady policistům žádá pomoc při hledání svého pohřešovaného přítele.

Národní házená | Foto: Voyo Originál

Nova po ambiciózních počinech Případ Roubal a Guru chystá také další pořady exkluzivně pro svou streamovací službu Voyo. Diváci a divačky se tak můžou těšit na sportovně komediální seriál Michala Suchánka a Vladimíra Skórky Národní házená nebo na minisérii Michala Samira Iveta, pojednávající o životě předčasně zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové. Tu si zahraje Anna Fialová.

Anna Fialová | Foto: Karel Cudlín
Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články